Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak se lett jó a Galaxy S5...

Másnak se lett jó a Galaxy S5 frissítés?

Figyelt kérdés

Üdv!


Nagyon dühös lettem tegnap, mert az amúgy szoftveresen jól működő S5-ömet hirtelen felindulásból frissítettem a legújabb firmware verzióra, megjegyzem hivatalos OTA update volt. Sosem szoktam frissíteni amúgy, mert általában mindent elb*sznak ami eddig jó volt, de most valahogy mégis azt reméltem jól teszem.


Azóta a Messenger folyamatosan kilép, bugos, nem hagy írni, nem hozza elő a billentyűzetet. Aztán hogy a Play Zenét ne is említsem... Megvettem vagy 3 albumot a frissítés után és azokon a zenéket is néha elölről kezdi magától amikor még végig se ment.


Idegesítő, és undorító dolog szerintem, hogy az ember kiad 120 ezret egy telefonért, amiről azt reméli/gondolja normális, és igazából az is lenne, ha szoftveresen nem b*sznák el minden frissítésnél (úgy hallottam az első Lollipop firssítések is rosszak lettek, nekem eddig soha nem akadt meg, nem fordultak elő gondok).


Szóval Nektek is meghülyült a telefon, vagy csak az enyém ilyen kényes?



2015. júl. 11. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem Samsungom van, egy kevesebb mint feleannyiba kerulo telefon, megis nekem a Lollipop okesan mukodik. Samsungnal es Sonynal lehet inkabb ilyeneket olvasni, de szerintem naluk sem azert mert nem tudnak megcsinalni rendesen a frissiteseket, hanem mert elsietik. Meg kell varni a kovetkezot hatha annal kijavitjak a hibakat, azonkivul pedig ha szamodra a szoftverfrissitesek gordulekenysege egy fontos szempont, nem biztos hogy a Samsung a legjobb valasztas telefonvasarlas eseten.
2015. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem érdekeltek soha a frissítések, de most úgy láttam, hogy van elérhető, és így bepróbálkoztam. Ha lesz újabb, akkor így már megint rá vagyok kényszerülve, hogy frissítsem, mert a mostani verzió tényleg nem jó.
2015. júl. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!