Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GSM boltban szabad telefont...

GSM boltban szabad telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megbízható, nem selejtes készüléket sóznak az emberre?
2015. júl. 12. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
nem
2015. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez változó, attól függően, hogy milyen mobilt adnak be.

Még jó esetben is drágább, mintha egy apróhirdetési oldalon vennéd meg a mobilt, mert nyilván nyerni akarnak az eladással.

2015. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
84%
Nem szabad.
2015. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Használttal mindig van kockázat. Sok a donorokból összerakott telefon, és persze az árak is magasabbak mintha magánszemélytől vennéd, elvégre profitot akarnak termelni. Rendes helyeken viszont kapsz rá 1-2 hónap garanciát, azalatt kiderül ha baj van vele. Magánszemélytől nem lesz garancia.
2015. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Engem a webes oldalak is érdekelnének. Pl. az ilyen oldalakon bontatlan gyári dobozok vannak. Vagy a miden gyári tartozék csak azt jelenti, hogy összeszedték a gyári tartozékokat innnen-onnan?


[link]


Én originál dobozt szeretnék, ezért érdekelne, hogy ez ilyen lehet-e. Sajnos ezeket már nem lehet boltan megkapni.

2015. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kérdező.. ***** válasza:
58%
Utolsó: B-Tel-nél bontatlan original dobozban kapod.Sokan rendeltek már b-teltől nexust és mindenki elégedett volt velük.Nyugodtan rendeld.
2015. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó, de most éppen elfogyott nekik a 32 gigás. Amúgy nem értem, hogy mi az oka, hogy a 16 gigást és a 32 gigást is 100 ezerért adják. A 16 giga különbségnek csak kellene látszódnia az árban, nem?
2015. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kérdező.. ***** válasza:
Hát lenne normál esetben különbség az árban,de mivel már rég leálltak a gyártással annyiért adják amennyiért akarják.Úgy látszik a 32GB ost olcsóbban beszerezték.
2015. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!