Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy xcover 3. Mi a...

Samsung galaxy xcover 3. Mi a véleményetek? Mennyire strapa bíró? Melegszik, be fagy meg ilyesmik? Olvastam már mobilarenát, bde most a ti véleményetekre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 13:28
 1/2 kunu lenke válasza:
Hát én elégedetlen vagyok a készülékkel,üzemelésével.A készülék tényleg a maga módján szép igényes kényelmes kézben fogni tartani és a kezelése is rendben.Az én elégedetlenségem az az,hogy mielőtt a hibát észleltem volna 2 db Samsung Galaxy Xcover 3-ra tettem szert az előfizetői kártyáimhoz.Először az első darabnál egy programot telepítettünk a készülékre ami a Samsung Galaxy Xcover 2-en simán müködöt a 3-on már viszont nem!Érdekesség ,hogy az állványról leesés után kijelzőt cseréltek benne és onnantól ez a program egyszer csak elkezdett működni,pedig előtte is volt szoftver frissítés többször és mégse ment!Aztán a másik ami nagyon kiüti nálam a biztosítékot,hogy számtalan esetben volt,hogy én nem tudtam róla telefon hívást indítani vagy éppen más nem ért el!Nálam azt írta ki a készülék:nem vagyok regisztrálva a hálózaton!Aki éppen akkor hívott:Ezen a számon előfizető nem kapcsolható!A térerő fullon!Volt mikor a szomszédom mellettem állt és hívott és ez számtalanszor előfordult!Sőt amig az 1-es számú cover 3-s a szervizben elő vettem a másik tartalék új cover 3-ast és az is a két hét alatt ugyan ezt játszotta el!Az érdekesség 2x cserélve a sim kártya és a Samsung Galaxy Xcover 2 ben ezt ugyanezek a hibák nem jelentkeztek ugyan ezzel a kártyával!Egyébként vidéken mástól is hallottam ugyan ezt a hibát mások által elmesélve! Volt,hogy jött az sms ,hogy xy ennyi nem fogadott hívásom volt holott egyet nem csörgött a telefonom.Többen is mesélték,hogy nem tudtak elérni de tudták mindig be vagyok kapcsolva ezért később többször is próbáltak hívni mire sikerült.A jelenség van mikor 1-2 perc de volt mikor akár 15-20 perc is volt mikor nem tudtam hívásokat indítani.
2016. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, de még csak most láttam a hozzá szólásod. Sajnálom, ezek szerint neked rossz vétel volt. Én a kérdésem kiírása után kb 1 héttel vettem egyet. Szerencsére, azóta is jól működik.
2017. jan. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!