Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell letöltenem ahhoz,...

Mit kell letöltenem ahhoz, hogy facebookon a kommentekhez és a posztokhoz is tudjak rendes szmajlit irni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S3 telefonom van. Csak uzenetbe tudok facebookon olyan sarga szmajlikat irni. Meg gyumolcsoket, allatokat stb.... biztos tudjatok mirol beszelek... Van fennt abba a webaruhazba olyan hogy emoji. Abbol mar letoltottem parat de attol csak ilyen fekete nyomi szmajlik lettek vagy sargak de azok se olyanok mert az is csunyak. De azokat nem tudtam berakni komiba vagy posztba hanem az uzenetnel megvaltoztatta a szmajlikat. Segitsetek pls :$$ bocsi az ekezetert. Telorol irok. :)

2015. júl. 12. 13:29
 1/4 anonim válasza:

Igen ertem mire gondolsz:"D

Szoval megnyitod a telefonodon a play aruhazot aztan megnyitod az alkalmazasok menupontot es beirod keresobe hogy "Emoji keyboard" ezt elvileg ki is adja es telepited a telodra:)ne aggodj nagyon egyszeru:)

2015. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt mondtam, higy en azt mar letoltottem de csak ilyen csuf fekete szmajlik lettek meg nyomi sargak. :(
2015. júl. 13. 12:22
 3/4 anonim válasza:
Azt elfelejtettem irni ,hogy ezek a szmajlik csak a messengerbe jelennek meg... De en tudok facen is irni ,ugy hogy szerintem telepitsd ujra a szmajlikat es eloszor probald messengerbe..
2015. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Messengerbe nekem is lehet. De amikor komiba akarok irni vagy posztba akkor ilyen fekete feju cuccokat jelenit meg ami ha elkuldom utana nem jelenik meg. :(
2015. júl. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!