Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az okosabb? A Samsung...

Melyik az okosabb? A Samsung Galaxy S5 vagy az Iphone 6/Iphone 6 Plus?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok!
2015. júl. 12. 22:09
 1/8 anonim válasza:
0%

Samsung Galaxy S5

[link]

2015. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Iphone 6.. Nem rég kaptam I6-ot és nagyon meg vagyok vele elégedve, anyámnak S5-je van, és messze sokkal többet tud az iphone. Meg az iphone 5 év múlva is telefon marad és nem fagy le.. Eddig iphone 4-em volt és most kezdett belassulni az IOS 8.3-on.

Tényleg nagyoon megéri az árát mindkettő, de írok még ha gondolod privátban tapasztalatokat.:)

2015. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) én mindkét telót megnéztem a neten és engem a kamera lepett meg, hogy az iphone-nak nincsen olyan jó kamerája mint az S5-nek. Nekem évek óta samsung telefonom van eddig egyik se fagyott le (szerencsére). Igaz 1-2 évtől nem volt tovább egyik telóm se. :D
2015. júl. 12. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne már olyan jó kamerája... Még jobb is.

Nem a százmillió megapixel számít, nem attól lesz jó minőségű egy fotó.

Az aktuális iPhone mindig a legjobbak között van, ha fotózásról van szó.

2015. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
Iphone 6 Plus egyértelműen.Nem is értem az összehasonlítást.Az I6 veri az S6-t is.Kamerában sokkal jobb mint az s5.
2015. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor minek van a megapixel? Vagy az csak egy szám, hogy legyen?
2015. júl. 13. 21:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg amint irtam: 'a kamera lepett meg' vagyis csak nagyot néztem, hogy ekkora a különbség. De ha jobb az Iphone kamerája akkor mire irják azt, hogy 8 mp-es?
2015. júl. 13. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézz már utána mit jelent a megapixel.

Az csak a kép méretét határozza meg, nem a minőségét.

Persze a nagyobb felbontás jobb minőséget is jelent, de egy bizonyos szám fölött, az ilyen telefonos kameráknál ez max parasztvakításra jó.

A képminőséget egy csomó dolog határozza meg együttesen, amiből csak egy a felbontás.


De ezzel lehet dobálózni a szép nagy számokkal, a sok Pistike, mint te is, meg rácsodálkozik hogy hűűű akkor ez biztos nagyon zsír...

2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!