Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vásárlása ősszel?

Iphone 6 vásárlása ősszel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segitsetek nekem abban, hogy az iphone 6-nak az ára, ősszel a 6s megjelenése után mennyivel fog csökkeni, mi a várható ár? Megéri ősszel megvenni? 6s-re biztosan nincs pénzem. A 64 gb-os verzió érdekelne, mert nekem a 16gb szükös. Előre is köszönöm!

2015. júl. 13. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Az iPhone-t sosem éri meg megvenni, csak ha villogni akarsz vele. Ugyanannyi pénzért (sőt, olcsóbban!) jobbat kapsz más márkától. Csak a márkanevet fizeted meg. Az meg hogy neked mennyit ér meg... csak te tudod...
2015. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Galaxy s6 ban gondolkoztam még.
2015. júl. 13. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp fog csökkenni ezzel számolj. a 64 Gb-os ára minimálisan. a 16-os lesz legjobban leárazva. Minél nagyobb annál kevésbé megy le az ára.

Másik. Aki az androidot szokta meg, az nem akar iOS-t és ugyanez fordítva. Stabil, megbízható és gyors. Ezt meg kell fizetni bizony meg azt a pici almát a hátán. De ha körtét rajzolsz rá akkor máris jobban néz ki :D viccet félre. a 16 Gb semmire sem elég, igazad van, mert ebből eleve csak 12-t tudnál elhasználni. a 64-esből 60at. összel az ötösök ára fog nagyon lemenni. 5 és 5s. Erre biztosan lehet számítani. a hatos ára majd jövőre.

2015. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Androidot használtam eddig, azon belül Nexus 5 készüléket. Az androiddal semmi bajom sincs. Azért akarom cserélni mert van rá vevőm, így lehetőség adatik váltanom, egy prémiumosabb telefonra. Ennek a sebességével sincs gondom, de mégis a másik 2 készülékben ott vannak az extra dolgok amik a Nexusból hiányoznak. Mellesleg sokkal jobban tetszik egy iPhone 6 vagy egy Galaxy s6, illetve sebességben is többet tudnak az 5-nél ahogy néztem. Ment a zöld kéz! :)
2015. júl. 13. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod az androiddal és nem csak azért akarsz váltani telefont mert IOS meg Apple akkor nézd meg a (valószínűleg) Huawei Nexus-t ami idén fog kijönni ősszel,vélhetőleg jóval erősebb lesz az iphone 6-nál és az S6 szintjét minimum hozni fogja de sokkal stabilabb lesz a rendszere,És árban sem lesz 200K felett,egyébként a kérdésre visszatérve 64-esé nem sokat fog lemenni,nem számíts nagy csökkenésre
2015. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azért azt tegyük hozzá, hogy semelyik modell ára sem fog drasztikusan csökkenni, és ennek az árazás az oka..

használt piacon látványos, iPhone 6-ot ~150ezres áron meg tudsz venni, 5S-t pedig 100-110 körül. körülbelül ha kijön az új iPhone, annak lesz szintén ilyen 250ezres nyitóára, mint ami most a 16 gigás i6 új ára. ha az i6-ot is meghagyják, legrosszabb esetben is 210 körül le fogja váltani az új iPhone 5S árát, tehát ebben az esetben a használt i6-ok 150ezres ára ugyanúgy marad, maximum 1-2 ezer Ft-ot csökkenhet, de nem indokolja semmi, és így a használt iPhone 5S-ek árát sem indokolja semmi, hogy 95-100 alá csökkenjen, és lehetne ezt sorolni, iPhone 5-ösök ára is 70-75 környékén mozog, de ott is marad, mert elég nagy a különbség közte és az 5S között, nem mindenki gondolkozik el azon, hogy 25ezret rádobjon az újabbra, sok pénz az(akinek meg ugye van sok pénze, az meg fogja venni újonnan). de ez csak egy kitérés volt.


a lényeg, hogy tulajdonképpen erre a 210ezres új árra lehet számítani, így jól hangzik, de azért 200ezres árkategóriában meg aprópénz az a 37ezer Ft. :D (persze abban az esetben, ha az Apple egyáltalán meghagyja a piacon alternatívaként).

2015. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!