Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet verni egy appot,...

Át lehet verni egy appot, hogy más a rendszer nyelv, mint ami be van állítva?

Figyelt kérdés

Droidnál vannak olyan appok amik a rendszer alapértelmezett nyelvét használják. Ami nekem angol, nincs is magyar nyelv a telón. Viszont az egyik appot mindenképp magyarul akarnám használni és úgy tudom, hogy a rendszer alapértelmezett nyelvét használja. Hiába írtam át a build.prop-ban, hogy hu a nyelv és a régió, mégis angol a program.


A shakes and fidget játék úgy tudom, hogy van magyarul is. Bár lehet, hogy nem droidon játszottam vele pár éve.


A lényeg, hogyha droidra is van magyarul, akkor hogyan tudnám átverni, hogy magyarul töltsön be?


Magyar accounttal töltöm le, van USA is, de direkt a magyart választottam ki.



2015. júl. 13. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
En ezt a Cortana-val csinaltam. Spanyolra alakitottam at. De 3 dolgot kellett megvaltoztatnom.Ahogy irtad a nyelv, regio + beszedfelismeres (mindharom spanyolorszagi spanyol) Lehet, hogy a 3-ik hianyzik?!?
2015. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Neked van spanyol a ROMban? Mert nekem nincs benne magyar, nem is kell.

Te hogyan csináltad?

2015. júl. 14. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de fogalmam sincs mi az a ROM.(egyaltalan nem ertek ezekhez a dolgokhoz) En Hollandiaban elek a telefonom vagy holland nyelvre allitom, v spanyolra. Most neztem a google- n mit jelent a ROM, de semmit sem ertettem belole.
2015. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Csak akkor fog magyarul futni egy app a telefonodon, ha a telefonod rendszerében alapból benne vannak a magyar nyelvi fájlok. (Utólag telepíthető, teszem hozzá...) A letöltött programok nem hozzák magukkal a nyelvi fájlokat, hanem egy megadott szövegkeretet a telefon nyelve alapján frissít. Amíg a telefonodon önmagában nincs magyar nyelv, addig egy appod sem fog úgy menni.
2015. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez így nem stimmel, mert vannak appok amik magyarul futnak. Akkor ez most, hogy van?
2015. júl. 15. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak egyes appok, amik egy offline grafikus adatbázisból nyerik be a szöveget, képes hivatkozás formában. Ott nem nyelvi fájlok vannak használatban. Azonban ez nem túl gyakori, mert maga a rendszer betöltés szempontjából nem szereti.
2015. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez még mindig nem stimmel valahol, mert a lefordított appoknál is az apk tartalmazza azokat a nyelveket amikkel használható. És azt bármilyen rendszerre telepítve működik azokon a nyelveken.

Vagy én tudok valamit rosszul? Mert ilyen magyarítást csinálnak többen is és ott is meg kell adni a magyar nyelvi elemeket.

2015. júl. 15. 22:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl az ES file explorer hogyan működik? Az megy magyarul is.
2015. júl. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!