Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 telefonnál a 480p...

Lumia 535 telefonnál a 480p videófelbontás a kamera felvételre vonatkozik, vagy lejátszásra is?

Figyelt kérdés
Pl youtube videót max csak 480p felbontásba lehet csak megnézni? Ha igen, akkor menyire észre vehető ez, esetleg meg lehet valahogy növelni?

2015. júl. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
" kamera felvételre vonatkozik, vagy lejátszásra is?" hogy játszod le nagyobb felbontásba a 480p-be veszed fel?
2015. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába növeled, ha a kijelző sem nagyobb felbontású 480p-nél.
2015. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# bocs, egy kicsit bénán fogalmaztam. Úgy érteve, hogy a kamerával max csak ekkora felbontásban lehet felvenni felvételt, vagy egyébb máshonnan származó videófelvételt is csak ekkora felbontásban játszik le? DE a második kommdntelő írta is hogy a kijelző felbontása is csak 480-as . Amire kiváncsi voltam, arra rájöttem.
2015. júl. 13. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
720p videokat birja max lejatszani ha erre vagy kivancsi... ha youtubeozni akarsz akkor ajanlom a Tubecast nevu appot :) az 1080p-s videokat nem birja lejatszani
2015. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!