Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes használtan mobiltelefo...

Érdemes használtan mobiltelefont vásárolni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig használt telefonokat vettem de semmi bajom nem volt velük.

Az eladókkal megbeszéltem 3 nap próbagaranciát ha nem volt már rajtuk és így volt korrekt.


Jah és csak személyesen a legjobb venni használt telefont.

2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem sem volt idáig nagyobb probléma a telefonjaimmal, kisebbek azért előfordultak, amiket az eladó elhallgatott, de szerintem ha az ember kellően alaposan megnézni, olyat nem fog venni, ami totálisan használhatatlan.
2015. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en nem vennek hasznaltan ugy, hogy pl nem ismerem az illetot, akitol veszem. ki tudja, hogy hanyszor ejtette le, vizezte ossze, stb a telefont, amig hasznalta?

ha van probanap, vagy vasarlas elott szemelyesen megnezhetem a telefont, akkor semmi gond, akkor megvennem.

2015. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően lutri, mert hiába vagy óvatos, vagy hiába nézed, akkor is futhatsz idegesítő hibába később.


Egy régebbi felső kategóriás Xperiát vettem, elég nagy csalódás. Volt már hogy "kékhalál" volt kameránál, a sim kártya kimozdul a foglalatból, erre neten sokan panaszkodtak, ilyenkor restartol folyamatosan a teló, ráadásul mostanában vibrál a képernyő és egyes alkalmazásoknál csíkos, szétesik, szóval lehet valami komolyabb hardveres hibája is van.


Pedig az eladó korrekt volt, a teló külsőre pöpec, kb 1 karc sem volt rajta, mondta hogy próbálgassam, ha nem tetszik visszaveszi. Csak a hibák 2-3 hét után jöttek igazán elő, akkor meg már nem mentem volna reklamálni.


De volt már ilyen rokonomnak, erős gamer laptopjában ment tönkre a videókártya, szervízben megforrasztják, garantálnak rá 3 hónap működésképességet, és azt mondják addig add el valami baleknak. De én is jártam már hasonlóan, elsőre jónak tűnő videókártyában 1 hónap után eldurrant valami, és mehetett a kukába.


És itt nem is feltétlenül az eladó volt rosszindulatú, hanem lehet tényleg nálam jött elő a hiba, csak ugye fájó a garancia hiánya.

2015. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!