Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megázott a Telefonom SOS?

Megázott a Telefonom SOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap motortúrán a kabátzsebemben volt a telefonom (Samsung Galaxy S Advance) és elkapott egy szép eső. Itthon vettem észre, hogy nem kapcsol be a telefon. Miután kiszáradt bekapcsol de a képernyő itt ott elszíneződik és az érintő képernyő nem érzékel semmilyen érintést. Mit tehetek vele, a végső eset szerviz előtt?

2015. júl. 14. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem teljesen száradt még ki, rakd bele egy csomag rizsbe, hátha segít valamit, kb. egy napig. Egy próbát szerintem meg ér.
2015. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nagyon ügyesen a kádba ejtettem bele pár napja az elvileg vízálló telefonomat.Az enyém is teljesen beázott. Énis próbálkoztam a rizzsel, hát biztos segített valamit csak én nem vettem észre. Már vagy két három napja kikapcsoltam, és csak simán rátettem egy szalvétára kiszáradni, és hát tessék működik :) Csak azt5 nem tudom, hogx tölthetem e, már szerintem minden víz kiment belőle, de még félek töltőre tenni, még inkább szárítom
2015. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Parti Tamás válasza:
Nekem is beázott...... Én a féktisztitóval oldottam meg. szétszeded amennyire lehet és jó vastagon eláztatod féktisztitóval. Majd hajszáritóval hideg!!!!!! levegövel 5 percig fujtetod. nekem bevált!
2015. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kilroy ***** válasza:

Ha megázott és nem kapcsoltad ki időben (tehát gyorsan, amire esélyed sem volt, illetve nem tudtál róla, és így magától kapcsolt ki), így kicsi az esély arra, hogy jó lesz, ahogy leírták az előttem szólók.

Pedig ez a rizs, 2-3 napig szárítás jó dolog...

2015. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!