Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows telefonosok segitseget...

Windows telefonosok segitseget kernem! Milyen velemennyel vagytok a nokia lumia/microsoft lumia telefonokrol? 16/L

Figyelt kérdés

Elsosorban a gyorsasaga,kameraja (elolapi/hatlapi), idotallosaga, bonyolultsaga erdekelne.

Elore is koszonom nektek!



2015. júl. 14. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyorsaságra nem lesz panasz, mert megy, mint a mérgezett egér. Gyönyörű képeket csinál (nekem Lumia 535-ös van, 5 Mpxl kamera elöl, hátul). Az olcsóbb Androidos telefonokkal ellentétben nem fog belassulni. A Win10 érkezésével szerintem még jobb lesz. Egyáltalán nem bonyolult, nekem 1 év Android használata után kb. 10 percbe került, és teljesen hozzászoktam.
2015. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Tök jól, gyorsan működnek. Van két nagyjából 1 éves 520 itthon, mindkettő napi használatban. Semmi bajuk nem volt eddig. A kamera kb két árkategóriával nagyobb telefonokéval vetekszik. Nem bonyololt a rendszere, de egy kicsit azért meg kell szokni, mert nem teljesen logikusan van felépítve. Ha beleszoksz kicsit, egyszerű használni.
2015. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván minél nagyobb árkategóriában veszel Lumiát, annál jobb a fényképező minősége, amúgy időtállósága, megbízhatósága és gyorsasága mindegyik típusnak kiváló.
2015. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyorsasággal nincsen gond, néhány dologban elég bonyolult ,kamera jó (L530-on nem tudok zoomolni)viszont tudom ajálani
2015. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(egy 5 megapixeles fixfókuszos kamerás telefonon minek zoomolni?)
2015. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!