Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930, Sony XPERIA...

Nokia Lumia 930, Sony XPERIA Z3 vagy Apple iPhone 5S/6?

Figyelt kérdés
Mind a 3 operációs rendszernek vannak pártfogói, és annyira ellentmondásos ez az egész, hogy nem tudom eldönteni, kinek higgyek. Személy szerint én a Windows Phone-okat preferálom, mert gyorsak, akadásmentesek, megbízhatóak. Most egy Lumia 930-at tervezek venni, de előtte utána akarok járni, jó döntést hoztam-e. Hosszabb távra kellene megbízható telefon. Fontos a jó anyaghasználat. A WP "korlátozottsága" alkalmazásokban egyáltalán nem zavar, mivel szerintem minden megvan rá, ami szükséges. Legyetek szívesek kifejteni a véleményeteket, és segítsetek eldönteni a mérleg nyelvét valamelyik irányba!
2015. júl. 14. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ár-értékben abszolút a Lumia 930 a nyerő ezek közül - anyaghasználat, hardver, kamera, szoftveres támogatás, stb., és ha minden alkalmazást megtaláltál amire szükséged van, akkor nem kérdés...
2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem a 930 jó döntés valóban jó telefon mert akadás mentes nem akadozik.

Bár hagy tegyem hozzá nem az én birtokomban vann a 930 de minden nap meg szoktam nyomkodni és szerintem nagyon is rendeben van.


A z3 is egy jó kis telefon mivel azért a víz,por álló. Viszonylag hamar kapja a szoftver frissítéseket.


Az Iphonokról sokat nem tudok mondani mert nekem az ios nem igazán jött be. Viszont ipad 3 am van és azon már tetszik de telefonban nem mernék olyat venni. De ha vennék biztosan iphone 6 ot vennék.

2015. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
Iphone 6 hosszútávra a legjobb ezek közül.
2015. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
27%
IPhonom van, és szerintem érdemes belefektetni:D
2015. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a felsoroltak közül a Z3 a legjobb de inkább a Z2-t vedd mert az olcsóbb de ugyanannyit tud.
2015. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Z3+ vennék de ha a windowsphonet akkor a nokiat
2015. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Windows kell akkor Lumia ha android akkor Z3.
2015. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
A Z3 túl van árazva.
2015. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kérdező.. ***** válasza:
Ha android kell akkor nexust vegyél.
2015. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8# mint minden telefon, egyik sem éri meg az árát, de ez van.
2015. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!