Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Recseg a videó az iphone-omon?

Recseg a videó az iphone-omon?

Figyelt kérdés
Vadi új az iPhone 5s-em, nincs egy hónapos. Szerintem ma először próbáltam, videózni vele hátlapi kamerán. Recsegő, zúgó hangot ad csak ki, nulla hanggal. Vagy ötvenszer próbáltam. Az előlapi kamera hangjával semmi gond. Ha viszont belépek a Snapchatbe (ahol rövid videókat lehet készíteni), tökéletesen működik mind az elő- és hátlapi kamera által készített videó hangja IS. Mikrofont egyik esetben sem takartam véletlenül le. Már próbáltam, hogy újraindítottam a telót, se semmi. Légyszíves, valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baja a telefonomnak? Nagyon meg vagyok ijedve...

2015. júl. 14. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom mit vársz egy ilyen gyenge divattelefontól. Egyszerüen nem képes jó videót csinálni, hardveres szempontból iszonyúan gyenge.
2015. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de én építő jellegű, segitőkész válaszokat kértem. Idáig soha nem volt az IOS-sel gondom, és hardveresen tökéletes, veri az össszes sz*r f*s androidot-.-" És rohadtul nem divatból vettem;)
2015. júl. 14. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ajjaj, megsértettem egy 12 éves tinipics.át.
2015. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de rohadtul nem 12 vagyok, ha hozzá adsz egy 15-öt akkor már talán jó, látom a bunkóság határtalan. Más valakinek van esetleg valami építő jellegű, segítőkész hozzászólása?:)
2015. júl. 14. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb ezt

[link]

ha nem, akkor

Utána csinálj egy restore-t, ha azzal sem oldódik meg, akkor vidd vissza, mert hibás a mikrofonja.

2015. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt már néztem, és nem a mikrofonnal van a baj... snapchatben amikor videózok, tökéletesen lejátssza a hangot, csak az alap kamera alkalmazásban nem...
2015. júl. 15. 22:32
 7/7 klau77 válasza:
vedd le a hátlapjáról a fóliát és a tokot,mert a fényképező mellett van az egyik mikrofon,amit lefed a fólia,és ezért recseg,meg nincs rajt hang:)
2015. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!