Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone5-öt megéri 60 ezerért...

IPhone5-öt megéri 60 ezerért megvenni?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, mert a régi tönkre ment, de nem annyira értek az ilyen dolgokhoz. Fényképezésre, játékra, zenehallgatásra, böngészésre használnám. 60 ezerért tudnék venni iPhone 5-öt használtan egy ismerőstől. Néztem még a samsung galaxy S4-et, a sony xperia z-t és az LG G2-öt. Igazából nem tudom melyik érné meg. Olyan 60-70 ezer forintot szánnék rá.

Szerintetek melyik telefon lenne a legjobb?



2015. júl. 14. 17:08
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
100%
60k-t megér.
2015. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Az iPhone 5 elég gyenge telefon, ennyi pénzért OnePlus One-t, LG G3 S-et is tudnál venni, vagy Samsung Galaxy S5 minit, illetve S4-et is.
2015. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
iPhone-hoz képest nagyon is, de amúgy nem!
2015. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg. Szeptemberben lejjebb megy az ára mert sajnos ez már kifutó széria lesz mint a 4s. Ennyiért nem ezt vennék, ha megvan rá a pénz. Olyat, amit még sokáig fognak támogatni (iOS-re gondolok).

Úgy mondom neked hogy ájfonos vagyok.

Nem tudom mit csinál az apple, de eg idő után behalasztják mindegyik telefonukat. Egyszer már írtam ide: többünknek volt 4-es iphone-ja, és mind behalt, pár hét különbséggel. Bár van aki még nyúzza de már ő sem sokáig. Ma 2 év a 5-nek és az is megkapja ezt amit a mi négyeseink megkaptak... Szemét egy cég. Bár jó dolgokat gyárt.

2015. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: egyszerű a képlet, nem kell frissíteni
2015. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdező.. ***** válasza:
Akkor alkalmazások se kellenek rá?
2015. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!