Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Myaudio power HD...

Van egy Myaudio power HD tabletem aminek van egy nand flash nevű belső tárhelye ami nem elég és bele raktam egy külső sd ami jól müködik de a play áruházból nem tudok rá semmit tenni ez miért van és hogy lehet megoldani? (sürgős)

Figyelt kérdés
4.4-es android (kit kat)

#MyAudio #hogylehetrátenniplayáruházbolkülsősdre4.4esandroidnál
2015. júl. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállítások/Alkalmazások/Kattintsd rá az alkalmazásra és ott adatok áthelyezése SD-re. Egyébként ha jól tudom Android 5.0-tól lehet ténylegesen az alkalmazásokat SD-re rakni.
2015. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Az alkalmazások szeretnek a belső tárhelyre települni, mert az gyorsabb és ha cseréled a kártyát, akkor is megmaradnak. Az új Android verziók nem is támogatnak SD kártyát, külön gyártói módosítás kell hozzá, hogy tehessenek foglalatot az eszközbe.

Viszont te kézzel át tudod rakni az alkalmazások adatait a kártyára. A beállítások > alkalmazások kezelése menüpontban a 'letöltött' fülben állítsd át a rendezést méret szerintire (menü gomb > rendezés). A legnagyobb foglalókat, főleg a játékokat (Facebookot, böngészőt ne) tedd át az SD kártyára.

Megnézheted a beállítások > tárhely menüpontban, hpgy van-e 'preferált telepítési hely' opció. Ez csak néhány eszközben van.

2015. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az új Android verziók nem is támogatnak SD kártyát, külön gyártói módosítás kell hozzá, hogy tehessenek foglalatot az eszközbe."

Ezt nem értem... Nekem is 5.0 van a telefonomon és tudok áthelyezni appokat/bármi mást is sd-re.

[link]

Ez csak egy a sok cikk közül amelyben az 5.0 verzió jobb microSD támogatásáról van szó van szó.

2015. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy akkor is belsőre teszi ha rámegyek a "áthelyezés sd kártyára" gombra és a külsőre semmit nem tudok rá tenni csak hang anyagot vagy videó fájlokat és idegesitő hogy 3 játék rajta és ezzel ki is fújt az egész.
2015. júl. 15. 11:51
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Ha rootolva van, akkor a Link2SD segíthet. A memóriakártyára kell egy második partíció (ext2, ext3 vagy ext4 fájlrendszerrel, amit támogat a készüléked) és arra ki tudod linkelni az appjaidat -miközben a rendszer felé azt mutatja, hogy a belső tárhelyen (nem a belső SD-n, hanem a "data" partíción) van.
2015. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!