Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Magna telefonon hogy lehet...

Lg Magna telefonon hogy lehet beállítani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lg Magna telefonon szeretnék beállítani MAPPÁKAT, az alkalmazások között. Lehet, hogy én vagyok ilyen hülye, hogy nem tudom, de már mindenhol próbáltam (ha hosszan rajta tartom az ujjam a kezdőlapon nem történik semmi, a beállításoknál nem találom, stb...) Ti hol állítjátok be? Segítsetek légyszíí! :) Köszönöm! :* ;)

2015. júl. 15. 11:24
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha az LG rendszer támogatja, akkor az alkalmazásfiókban kell hosszan nyomni. De lehet, hogy nem is lehet.

Én Nova Launchert használok a saját telefonomon, abban pl lehet. Ha nem ragaszkodsz az LG felületéhez, próbáld ki. Szerintem szebb is minden másnál. [Ez egy olyan felület, ami a stock Androidra épül, és van benne egy csomó extra funkció.]

2015. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!