Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Iphone-omon csinálok...

Laura97916 kérdése:

Ha az Iphone-omon csinálok egy visszaállítást akkor eltűnik róla minden képem és zeném?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a jelkódomat és azt olvastam hogy kel csinálni egy visszaállítást, és ha ezt megcsinálom el fog tűnni minden kepem és zeném?? Már csináltam egy biztonsági mentést az elmentett mindent??

2015. júl. 15. 13:38
 1/3 anonim válasza:
A biztonsági mentésen mindennek rajta kéne lennie ami akkor volt a telefonodon amikor csináltad a mentést. Az utána levő képek/zenék nem lesznek meg.
2015. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sajtoshagyma válasza:
Én a samsumgomnál csináltam visszaállítást amikor lecseréltem, és ott törlődött minden. Én beraktam a dropbox-ba a képeimet, de te nem tudom mit csinálj :(
2015. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ennek már valószínűleg annyi, mert bár biztonsági mentés állítólag tárolja a képeket, de nekem még sosem sikerült visszatölteni őket...gépre dugva nem tudod leszedni a képeket?
2015. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!