Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek sony z3 compact...

Mire figyeljek sony z3 compact vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Ha nem lesz valami jó kis akció, akkor használtan szeretném megvásárolni a fenti telefont!

Mire érdemes figyelni? Mármint gondolok arra, hogy pl. az iphonoknál szokták mondani, hogy a wifi-t ellenőrizni kell, mert szokott baj lenni velük stb. Sony-nál mit nézzek meg vásároláskor? És egyéb tapasztalatokat is szívesen fogadok a telefonnal kapcsolatban! :)


2015. júl. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek ilyen konkrét dolgok. Az Iphonoknál is ha rossz a wifije, az általában szériahiba és a legtöbbnél jelentkezik.

Esetleg annyi, hogy Sonyból kártyafüggetlent vegyél, ha később akarsz rá custom ROM-ot (Cyanogen Mod, MIUI stb.) rakni.

A házát nézd, az akksijára kérdezz rá, a kijelzőjét vizsgáld meg hogy nem hibás-e (furcsa szín, erős bevilágítás, pixelhiba).

2015. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm!

Mindenképp kártyafüggetlent szeretnék, olvastam, hogy xy vett használtan telefont, azt mondták neki, hogy független és közbe meg 2-3 hét elteltével letiltották.. szóval nem egészen volt az független! Erre mindenképp odafigyelek!

Akksi?Mármint, hogy mennyit bír?

2015. júl. 15. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ha rossz az akksija és nem cserélhető, akkor ne vegyed meg.
2015. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A Sony Z szériás telefonjai nem lehetnek szolgáltatófüggőek, gyári előírás, hogy kártyafüggetlenek legyenek.

Egy ismerősöm vett nemrég egy ilyen telefont, igaz, hogy ő nem használtan, egyelőre nincs vele baja. Én Z2-t használok, mindkettő elvben vízálló, de ezt a servicemode-ban érdemes lecsekkolni, hogy mennyire kell félteni a víztől (persze így sem merítem be a medencébe, de biztosabban veszem elő szakadó esőben).

A Z3C szérihibái közt, ha jól tudom olyan van, hogy tartós (4-5 perces) 4K felvétel közben annyira melegszik a processzor, hogy egy idő után a telefon leállítja a felvételt. Ez azért kellemetlen, mert a ragasztás a hőtől folyton gyengül, és egy idő után leeshet a hátlap, úgyhogy a melegedésre szerintem kérdezz rá az eladónál, de jobb, ha inkább magad leteszteled

2015. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább Samsung Galaxy S5-öt
2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!