Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes inkább...

Melyiket érdemes inkább megvenni, huawei ascend g620s vagy alcatel onetouch idol 2S?

Figyelt kérdés
Vagy az alcatel mini változata jobb? Esetleg tudtok jobb mobilt ajánlani hasonló áron?

2015. júl. 15. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
g620s az egész jó telefon,az alcatel nem ismerem,Motorola Moto E 2015 ami még jó,esetleg még wp között néz körül
2015. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
Huawei.
2015. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Miert a huawei? Magyarazatot!
2015. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kérdező.. ***** válasza:
Mert jobb hardverilag.
2015. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Annyi? Es az miért jó?
2015. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. mert erősebb telefon?na vajon miért jó?:D
2015. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hat igazi szoke vagyok a telefonokban,csak szeretnem erteni hogy mi mikor a jobb :p
2015. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ott kezdődik ezzel kapcsolatban a probléma h az Alcatelek nem arról híresek h olyan sokáig bírják... csomóan panaszkodnak rá már megvétel után, hogy ez romlik el az romlik el benne hamar
2015. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2 éves az alcatel m pop-om (ami azért alcatel kezdetleges okostalefeonjai közül való) és szerelőt nem látott még. Jó, strapabíró... Most kezdtem el érezni mintha már öregedne, de lehet hogy egy visszaallitas alapertelmezettre, tisztítás helyretenné. Két apró hibája van, hajlamos tulmelegedni, és akkor kikapcsolni, és a feloldógomb nem mindig érzékel, de a nagyobb testvére az x pop-nal már ezek a hibák nem állnak fent. Úgyhogy szerintem ráhuzni az ilyet az alcatelre nem kell :) én is Huaweien gondolkodtam két éve, akkor a belső memória döntött, alcatelnek 3szor nagyobb volt. De ezt a két típust pontosan nem ismerem.
2015. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hardverileg szinte teljesen ugyan olyan a két telefon, nagyjából minden adatuk megegyezik, de ugye ez nem jelenti hogy ugyan olyan jók, így is sok különbség adódhat optimalizálásban, kamerában stb.

2015. júl. 17. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!