Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z3 és a sós víz?

Xperia Z3 és a sós víz?

Figyelt kérdés
Nem sokárra megyek tenger partra és nem tudom, hogy bevigyem e a vízbe. Olvastam egy cikket ahol egy Z2-t belejtett egy tag a tengerbe és túlélte pedig másfél hónapot töltött a víz alatt. Csak nem lett rosszabb a Z3 vízállósága vagy mégis, vélemények ? Esetleg ha leöblítem sima vízzel utána, gondolom csak a hangszórnál vagy a Jack csatinál tudja kikezdeni a sós víz.

2015. júl. 15. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... végülis erre lett tervezve, nem ?

Nem hiszem, hogy válogat a sós vagy az édes víz között !!!

Miért te hetekig akarsz vele úszkálni a tengerben ?

Pár órától a sós vizben, sztem semmi baja nem lesz !!!

2015. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor nem ázik be,de én nem kockáztatnám,mert 50-50%,hogy nem ázik be vagy beázik.
2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Édes vízben már használtam nem lett baja
2015. júl. 15. 17:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a Sony honlapján:


Therefore we wouldn’t recommend using your smartphone, tablet or accessory during a sandstorm or in a hot shower. Never immerse your device in salt water or let the micro USB port, headset jack or other uncovered parts come into contact with salt water. If you’re washing dishes by hand, avoid letting your device come into contact with the detergent or any other liquid chemicals.

2015. júl. 18. 16:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Beázott...:(
2015. aug. 3. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

#elsó vagyok !!!


Beázott kajak ? Legalább el is romlott teljesen ? :o

2015. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a kijelző elsötétedett és nem reagál az érintésekre de viszont fényképezni a kamera gombbal még tudok. Az értesítési LED is jó. Ki be kapcsolni nem tudom még a reset gombbal sem.
2015. aug. 5. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!