Huawei P8 lite?

Figyelt kérdés
Mi erről a telefonról a véleményetek? Gyors? Nem fagy? Játékok futnak rajta? Miért van az hogy a vodafone honlapján azt írják hogy nincs benne NFC és csak microSIM megy bele máshol pedig azt írják hogy nanoSIM-et is lehet beletenni és hogy van benne NFC is?

2015. júl. 15. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

nyolcmagos processzor, 2 gigabájt rendszermemória


Nem hiszem, hogy lefagyna !!!

A játékokról megcsak annyit, hogy a legújabb játékokat is lagg mentesen fogja futtatni, ezt garantálom !!!

2015. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kérdező.. ***** válasza:
Nagyon megéri,nagyon jó telefon.Van benne NFC.Lehet bele rakni microSIM-et és nanoSIM-et is.
2015. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olvastam róla olyan tesztet hogy leszólták hogy a komolyabb játékok nem futnak rajta...létezne ilyen? :o
2015. júl. 15. 20:56
 4/15 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem Ascend P7 van, de eddig nem volt gondo, vele, jól fut rajta a KitKat, nem fgy, nem akad, minden tökéletesen megy rajta


a P8-as széria pedig újabb, erősebb, mint a P7

2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
P8 lite-on android 5.0 lollipop van úgy tudom. Az is megbízható?
2015. júl. 16. 09:29
 6/15 kérdező.. ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kamerájáról mi a véleményetek? A beépített time-lapse funkció jól működik? Jó felvételeket csinál?
2015. júl. 16. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
akkor csak megsúgom, hogy a p8 lite ba gyengébb grafikus hárdver van mint a p7 ben és pont ezért a komolyabb igényű játékok nem fognak futni rajta... jobb lenne utána nézni mielögg még is garantálod a jó futást..
2015. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Akkor csak én is úgy megsúgom, kedves #8-as, hogy ne beszélj már hülyeségeket! A P8 Lite hardveres összképét nézve erősebb, mint a P7 (erősebb processzor, UGYANAZ az IGP (grafikus processzor)). Ha nem hiszed, nézz utána. Mivel a P8 Lite kijelzője alacsonyabb felbontású, mint a P7-é, ezért azon gyorsabban is mennek a játékok ;)
2015. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Lehet h keson irok, nekem is lite van es fagy!

Egy jatek van rajta alig hasznalom azt is kb 2hete van meg elegge rendesen be fagy ugy maradnak a lapok ossze vissza iszonyat idegesito

2016. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!