Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6-ot hol tudnék...

Apple iPhone 6-ot hol tudnék részletre venni? Többi lent.

Figyelt kérdés
(Ha nem tudsz normális választ a kérdésre, akkor inkább ne írj semmit. :)) Vodafone-ba, telenorba, T-mobile-ba nem szeretném megvenni, mert nem szeretnék előfizetésest.

2015. júl. 15. 21:35
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:

Ha nem akarsz előfizetést, akkor marad az áruhitel


elektronikai, műszaki boltokban vehetsz igénybe ilyet (szép kamatok, stb - re számíts)


Ehhez munkáltatói igazolás, aktív munkaviszony, stb. szükséges

2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az áruhitel maradt ahogy az első írta, de amilyen kamatra az lesz neked szerintem egy előfizetés jobban megéri (telenornál pl 0% kamat van nekem), de te tudod :)
2015. júl. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem telefonálok annyit, hogy előfizetésesre váltsak. Nekem az fölösleges, mert úgysem beszélem le a "keretet". :) Mondjuk az elmondottak alapján ugyanott leszek?! :/ De most hallottam, hogy a media markt-ban például lehetne részletre venni, ez igaz?
2015. júl. 16. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

a media marktban cetelem áruhitel van, a 16 Gb-s iPhone 6 230ezer forint. Ha ezt 2 éves törlesztő részlettel megvennéd, 30ezer forint önrésszel, akkor 11661 forintot kéne fizetned 24 hónapon át. Ez összesen 310ezer forint körül jön ki neked és akkor még nem telefonáltál, nem volt mobilneted, csak egy telefonod, amit majdnem másfélszeres áron vettél meg. Véleményem szerint (és nem akarlak meggyőzni meg semmi, lelked rajta) előfizetéssel jobban járnál :)


Itt van a media markt hitelkalkulátora:

[link]


Itt pedig (elvileg) az iPhone kínálatukat találod:

[link]

2015. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad az előfizetéses téma. :/ Megy a zöld kéz. :)
2015. júl. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!