Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemese...

Melyik telefont lenne érdemesebb megvenni: Sony Xperia E4 vagy Microsoft Lumia 535?

Figyelt kérdés

Elfogultságmentesen írjatok véleményt!


Ha valaki valamelyik telefont használta/használja, akkor ossza meg velem jó illetve rossz tapasztalatait a telefonnal kapcsolatban!


Rendes válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. júl. 16. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
62%
Nagyon hasonlo a ket telefon tudasban, de en Sonyt valasztanam, mert jobb az aksija, es jobban szeretem az androidos telefonokat a Windows phone-oknal.
2015. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is az E4-re szavazok. Őszintén én sem szeretem a WP-t, bár sokan a Lumia 535-öt ajánlották. Nekem akkor is az Android áll a legjobban kézre. Az E4 plusz még azért is vonzóbb, mert van egy STAMINA nevű üzemmódja, amellyel állítólag tényleg a minimumra csökkenthetjük az akkumulàtor fogyadztását. Más extra nem nagyon van benne, talán még az AVG Protection-t lehetne felhozni. Egy vírusírtó soha sem árt.
2015. júl. 16. 01:56
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a Lumia akkor is smooth marad amikor 600 app fel lesz rá rakva, ez nem mindig mondható el az androidról. Arról nem is beszélve, hogy sokan panaszkodnak a sony szoftvereire, amit a telefonjaikra raknak.
2015. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
WP-re nincs vírus, így a Lumiánál a vírusírtóval való babrálást el is felejtheted. Az aksija lehet, hogy csak 1905 MAh-s, de nekem 2-3 napot simán kibír. Nem fog belassulni, fagyni, akadozni. Jó kis telefon.
2015. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Számomra nem annyira fontos, de állítólag jóval gyérebb a WP alkalmazáskínálata.


Egyébként egy Android telefon lefagyása is a felhasználók hozzá nem értése miatt van. Egyszerűen csak tudatos felhasználóknak kell hogy legyünk, és akkor az ilyen dolgok is elkerülhetőek.


És valóban, az Android telefonokon van a legtöbb vírus (de a legtöbb alkalmazás is, tehát valamit valamiért...), de pont ezért mondtam, hogy pozitívum, hogy az E4-en már előre mellékelt alkalmazás a telefonhoz.

2015. júl. 16. 17:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért az a mittudomén hány százezer app nem olyan kevés...
2015. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
535... hozza nem ertes? az a hozzaertes ha normal hasznalat mellett HR-elni kell havonta?:D hagyjuk mar... :D es egyre csak bovul az alkalmazaskinalat amugy is :D szamomra minden megvan pedig jatszok es kozossegi oldalakat is bongeszek allandoan... 535om van marcius ota es soha nem fagyott le vagy akadt be... pedig hanyagul hasznalom elegge :D es nyuzom...
2015. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Elismerem, hogy a Nokia/Microsoft okostelefonok tényleg jók lefagyás téren, de abban biztos vagyok, hogy sokkalta többen Android felhasználók, bár szerintem ugyanez elmondható az IOS-re is.

Nem fikázni szeretném a WP-t, de szerintem az Android felhasználóbarátabb, a csempés telók nekem nem jönnek be :D

2015. júl. 16. 19:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
jaaa... hát amúgy én is így voltam h nem tetszett a csempe, de megkedveltem :D amellett h van egy gyors akadásmentes telefonom :D
2015. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet, egyszer érdemes lenne nekem is kipróbálni. Akár most.
2015. júl. 16. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!