Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom telepíteni nokia...

Hogy tudom telepíteni nokia lumia 930-ra a gyorsnézet képernyőt? Megtaláltam az áruházban de nem engedi telepíteni.

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a 930-asban lévő kijelzőpanel nem alkalmas rá (kijelzőmemória hiánya miatt).
2015. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jó hír, reménykedtem hogy esetleg egy frissítéssel megoldható lesz. Bár ennyi pénzért azért beleférhetett volna szerintem élvégre ez már nem egy alsókategóriás teló na mindegy. Ettől jóval olcsóbbak is tudják ezt a funkciót, hát akkor sajnos nélkülöznöm kell ennél. Köszönöm szépen a választ.
2015. júl. 16. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a Nokia/Microsoft hibája, mivel nincs 5 colon ilyen felbontással OLED kijelző, amiben lenne kijelzőmemória.
2015. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem értek hozzá biztos úgy van de kár érte mert nagyon szerettem a másik telóm 820-as és azon már úgy megszoktam hogy nem kell a gombot nyomkodni vagy a kijelzőt kopogtatni ha megakartam nézni kerestek-e. Hát köszönöm a tájékoztatást üdv.
2015. júl. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!