Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem muxik rendesen a Sony...

Nem muxik rendesen a Sony M2-m. Mit csináljak? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
szoval par napja kezdte a telom azzal h semmibol betelt a belso tarhely, es hiàba tolorltem vmennyi fajlt,programot. Egy idő után újra betelt. az aksi gyorsabban merul mint eddig, az SD kàrtyàra nem lehet menteni semmit, kep keszitésétől nem vàlaszol a program.ki lepnem. van mikor random restartol a telo...mi van?
2015. júl. 16. 18:45
 1/3 anonim válasza:

Mennyi a belső tárhelyed ha 500mb akkor az kevés. Mert google automatikusan leszedi a frissítéseket és így az adott alkalmazás több helyet foglal. Ha bővíthető a telefon egy micro sd-vel akkir elég egy 2gb-os microsd amit patricionálsz mondjuk egy ext3-mas patriciot ami 700mb . Természetesen a belső tárhely bővítéséhez root kell!! Link2sd meg felcsatolja a patriciot! Ha meg 1Gb akkor nem tom,nem tettel fel egy nagy alkalmazast? Ja meg filet fölöslegesen törölsz az a telód megszabott tárhelyét foglalja nem pedig a rendszerét!

Az aksi problema lehet azert mert olyan jatekokkal jatszol ami eszi mint a cukrot!! Vagy már 1/2 eves aksid van ami mar rossz.

Nekem is volt ilyen sajnos ez meg azert mert az aksi oreg! Ha meg nem gyári aksid van akkor lehet azért!

A telefon restart fugg attol hogy:

1:Toltod a telot mondjuk 5-8%-tol es ugye mondtad gyorsan merul az aksi.

No a feszultseg mig vegul eleri a 4.2-3V ami mar terhelo igy leallitja a telot es nem tudod bekapcsolni addig amig a feszultseg nem csokken 3.7V koze!

2:Esetleg van olyan dolog amit felraktal es vmi gondot okozott a rendszerben.

3:Tulterhelted a telodat ram szerint!

Ne telepits olyan alkalmazasokat ami rettenetesen eszi a ramodat mert a rendszer vagy kitudja meg loni,vagy ujrainditja a rendszert!

Ha rootolt a telod elmondom a sd-kartya particionalast! Ajánlok egy GYARI BEALLITASOK VISSZA ALLITASAT!!!!

2015. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fel eves a telom...a nap elejen 800 mb szabad belso memoria maradt es most 300 mb korul mozog. nemertem netezesen kivul semmi mast sem csinaltam, es ez mar a gyari cuccok telepitese utan! h lehet hogy az utan is szarakodik. ha vmit elinditok forro a telo. Ezt se szokta
2015. júl. 16. 20:23
 3/3 anonim válasza:

Nekem is beforrósodik mert olyan programot futtatok ami eszi a cpu-t.

Ha nem megy vidd szervízbe! :-)

2015. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!