Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek baja lesz a...

Szerintetek baja lesz a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Tengerpartra megyünk nyaralni és szeretnék a vízben párat fényképezni. Amúgy vízálló a telefonom. Maximum 10 percet lenne a vízben (nem folyamatosan).

Sony M4 aqua



2015. júl. 16. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ip65/68 van ráírva azt jelenti sós vagy klóros vízbe is berakhatod már pedig az aquán ez van, nekem z2őm van vittem már be balatonba és semmi baja nem lett (azért nem raktam bele csak fröcsögött rá a víz) de gyakran be is áznak ezek halott sonys ismerősömtől ilyen sztorit, bár garira kaptak újat már akinek még tartott azért a víz alá ne rakd be
2015. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem...ugye elmeletileg azt varna az ember, hogy ne legyen ebbol problema, de ha kicsit utanaolvasol nagyon kellemes torteneteket talalsz a Sony telefonok vizallosagarol.
2015. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már használtam víz alatt párszor és nem lett baja, csak az ugye édes víz volt....
2015. júl. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!