Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idö múlva fog elavulni...

Mennyi idö múlva fog elavulni az LG G3 telefon, tehát még 3 év múlva is menö lesz? Bocsi a helyesíráshibákért!

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

"menö lesz?"


Hány éves vagy? 12?

2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kérdező.. ***** válasza:
Már most se menő...meg ez nem egy menőzésre való telefon-.-
2015. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem! Ja amúgy 16 éves vagyok!
2015. júl. 17. 10:23
 4/4 Smittes ***** válasza:
Ha az a kérdésed, hogy jó telefon-e, és időtálló lesz-e, igen , szerintem egy jó telefon, ha jól tudom Legend is ilyet használ a mobilarénánál(hátha tudod kiről van szó). Amivel számolnod kell az az, hogy kisebb döccenéseket észrevehetsz a menüben, mert a QHD kijelzőhöz gyenge volt annak idején az IGP, és nem várták meg az újabb generációját. Úgy tudom készült belőle ráncfelvarott verzió is, lehet érdemes lenne azt is megnézned.
2015. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!