Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nem EU régiókódos telefonokk...

A nem EU régiókódos telefonokkal milyen problémák lehetnek?

Figyelt kérdés

Néhány napja megkérdeztem egy webes boltot, hogy milyen telefonjaik vannak, és azt mondta, hogy importálnak Eu-ból és Ázsiából is, ezért szóljak a rendelésnél, ha EU régiós kell.


Eddig én úgy tudtam, hogy a nem EU régiós telefonokkal lehetnek gondok, pl. nem megy benne a magyar SIM kártya. Rosszul tudom? Furcsa lenne, ha úgy árulnának telefonokat, hogy az átlaguser megveszi úgy, hogy nem is tud a régiókódolásról, aztán nem megy neki a telefon otthon.


Praktikusan milyen gond lehet, ha egy ázsiai régiós telefont küldenek a rendelésre? Lehet, hogy nem fog menni valami? Vagy csinálnak előtte valamit vele a boltban, hogy menjen magyar SIM-mel is, és úgy adják el?



2015. júl. 17. 11:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja? Pedig itt mindig szokott valaki, aki tudja a választ.
2015. júl. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!