Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék új telót venni,...

EddyBear kérdése:

Szeretnék új telót venni, minél kompaktabbat, ami minél nagyobb akkumulátor kapacitással bír. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s2 telefonom van. Cserélni akarom mert már érződik hogy elavult, meg a gps se talál jelet. Nem szeretem az óriás telefonokat. A mostani is 4.2". Max 5"at szeretnék. Szoktam túrázni ami akár 14-16 órás és ezeget szeretném gps-sel rögzíteni, amihez jó volna a lehető legnagyobb üzemidő.

2015. júl. 17. 11:47
 1/4 kérdező.. ***** válasza:
Z3c.
2015. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norbi658441 ***** válasza:

Szerintem a Sony Xperia Z3 Compact-nak van az egyik legjobb akksija,nem elavult telefon,és emelett egy csúcskategóriás is.Hátránya az,hogy az akkumlátorját nem lehet kivenni,és nagyobbra cserélni.Ajánlanám a Galaxy s5-öt.-Vagy a galaxy S4-et,mert ennek hiába van 2600mAh akksija ami kibír1-2napot,de viszont ezt ki tudod cserélni egy nagyobbra videó: https://www.youtube.com/watch?v=0nQKO2vGs1w

Csak az a hátránya,hoy a telefonunk nagyon vastag lesz ettől,de mindennek van előnye és hátránya is :D

2015. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Igen és akkor majd csodálkozik ha felrobban az akksi,mert vett bele egy szar utángyártottat.Mindig gyárit szabad csak venni.
2015. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sony z3 compact meddig bírja gps-sel? Én a lenovo a5000-t nézegetem most(4000 mAh). A lenovonak tényleg csak annyi a baja hogy 5". Ez a méret, már akinek hasonló van, nem túl nagy? Át lehet érni még kényelmesen az ujjammal kézben tartva és belefér egy nem túl bó zsebbe is?
2015. júl. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!