Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szerviz tud vele valamit...

A szerviz tud vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2014.november. 4.-en kaptam egy Sony Xperia m2-ot.(2 éves garancia van rá.)

2014.nov.11.-en került először szervizbe, mert egyszer csak lefagyott a képernyő, és kikapcsolt, töltőre nem reagált, semmi. 2 hétig ültek rajta, küldtek egy smst, hogy még nincs kész, úgyhogy olyan december első napjai körül kaptam vissza. A srác boldogan magyarázta, hogy most már jó lesz, szoftvert frissítettünk. Mondom oké.

Egy darabig hibátlanul működött. Aztán május elején gondolt egyet, először 90%-ról leugrott 30%-ra, aztán nem töltött fel, csak 40%-ig, szóval megint szerviz, megint 17-20 nap.

Megint boldogan közlik, hogy szoftvert frissítettünk, meg kaptam hozzá egy új adatkábelt..

A mostani probléma szimplán az, hogy 10 óra alatt 22 %-ot töltött fel, kikapcsolt állapotban.

Szerintem egyértelmű, hogy az akkumulátorral van baj, de mivel az beépített nem tudok bele újat venni, ezek meg lusták ahhoz, hogy megnézzék, inkább megoldják egy szoftver frissítéssel, ami kitart pár hónapig..de most őszintén? Hétfőn viszem vissza harmadjára ezt a nyomorult telefont, még majdnem 1,5 év garancia van rá, ha 15* viszem vissza, 15* frissítenek szoftvert?

Szóval a kérdésem, vajon történhet valami érdemleges,vagy megint szoftvert frissítenek?:) rég


2015. júl. 17. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem egy XPeria L-em volt, amit imádtam,de egy évig sem tudtam használni pontosan ezen hibák miatt. Szervízbe nem tudtam vinni mert nem találtam a jótállási papírt(ami azóta meglett..) és megjártam kismillió gsm-et kidobva a pénzt, ráadásul még egy szép kis lyukat is csináltak rá. Hát a telefonnak annyi. (egyébként nálam is a szoftverfrissítéstől kezdve az akkumlátor-kábel cseréig minden volt.) Én nagyon sajnálom azt a telefont ugyanis kis megtakarított ballagási pénzemből vettem, de remélem te nagyobb sikerrel jársz:)
2015. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Hát, sajnálom, hogy így jártál, én nem igazán szeretem ezt a telefont,de mivel még 1,5 évig fizetgetem..Legalább használni lehessen.

Köszi a válaszod, ha érdekel majd megírom mi lett.

2015. júl. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!