Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik T-Mobile-os díjcsomag...

Melyik T-Mobile-os díjcsomag érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg feltöltőkártyás vagyok, de szeretnék mobilinternetet is.

Nem tudom melyik lenne a legjobb. Ha a mostani mellé kérnék internetet, ha előfizetéses lennék vagy ha kérnék külön SIM kártyát, amin csak internet előfizetés lenne (úgy tudom ilyet is lehet).


Szerintetek melyik érné meg legjobban? Tudtok ajánlani díjcsomagot?

Telefonálni 1 hónapban kb. 2-3 ezer forintot szoktam.

Internetből pedig 500 megát vagy 1 gigát szeretnék.


Előre is köszi!



2015. júl. 17. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel is megnézheted:

[link]

2015. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
feltöltőkártyás előfizetéshez is lehet kérni mobilnetet
2015. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amelyik kell neked. telekomnál nyilván csak 1-1 csomag van, ami 500 megás vagy 1 gigás. megérni nyilván az 1 gigás éri meg jobban, 500 Ft különbség van köztük(1 gigás 2500 Ft havonta). kártyás csomagban csak annyi a gáz, hha emellett 2-3ezret eltelefonálsz havonta, akkor minden hónapban venned kéne az 5ezres feltöltőkártyákat, de ha ennél többet nem telefonálsz, akkor végülis még ígyis jobban jársz...
2015. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pont ma váltottam T-ről Vodára.. Ha hirtelen kell adat, előfizusként is 1590 az 1gb, úgy hogy nekem ott a havidíjam 1990ft volt, ehhez csak 30mb net jár. A vodánál most 4990 a havidíjam, de vodással korlátlan beszélgetés, más hálózatba 150perc ingyen, és 1gb adatforgalom amit most megspékelbek 3gigával szeptember 30ig. Sőt! A számhordozás miatt fél évig a havidíjból lejőn 1300ft. :)
2015. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4

Gondolom Move XS csomagod volt Netplusz L internettel.

Megnéztem a Vodafone GO+ csomagot. Elég jónak tűnik.

Pár kérdésem lenne. :)

Elég bemenni egy Vodafone üzletbe és ott mindent elintéznek?

Ha lejár az adatforgalom, akkor lekorlátozás történik vagy egyáltalán nem lesz internet?

Szeptember után újra 1 Gb lesz elérhető, ez elég egy hónapra? Facebook, messenger, 1-2 fotó feltöltése mellett, néha ha valami fontosat meg kell nézni interneten, például menetrend stb. Persze úgy gondolom, hogy nem egész nap a facebookon lógnék mobilról, hanem úgy hogyha nem vagyok internet közelben néha megnézem az üzeneteim.

2015. júl. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!