Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bejövő rejtett szám visszahívása?

Bejövő rejtett szám visszahívása?

Figyelt kérdés

Tehát engem felhívnak számkijelzés nélkül úgy, hogy ismerik a számom. Szeretném az illetőt visszahívni. Olvastam, hogy van rá módszer. Ez annyit tud, hogy nem derül ki számomra a korábbi hívó kiléte, viszont egy borsos árért cserébe a szolgáltató kapcsolja. Az ügyfélszolgálatot most kihagynám, mit tudtok Ti erről? Emlékszik valaki, hogyan kell? Mobiltelefonról van szó. Rendőrségre nem megyek, nem zaklat senki, nincsen semmi gond.


Értetlenek, kérdezősködők, haszontalan válaszadók kíméljenek! Minden hazai mobilszolgáltató esetében érdekel a megoldás!



2015. júl. 17. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Seboo.org és hasonlók nem érdekelnek! Nem akarok semmit sehova irányítani, sem tudni, hogy honnan hívtak, csak visszahívni.
2015. júl. 17. 17:26
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha úgy véled, hogy "viszont egy borsos árért cserébe a szolgáltató kapcsolja", akkor hogy akarod kihagyni az ügyfélszolgálatot? Viszont egy link erről a szolgáltatásról nem ártana :)
2015. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is pont az a link kéne. Miért írsz, ha nem tudod?
2015. júl. 17. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ám
2015. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Olvastam, hogy van rá módszer. "


Te olvastad, mi még nem.

2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy kölyök által készített leírásban, amit az internet bugyraiból szedtem össze pár éve.
2015. júl. 19. 22:15
 7/7 anonim válasza:
A rejtett szám az rejtett is fog maradni. Hivhatod te a Tudakozótól xig bárkit mert nem fogják megadni, meg amugy se tudják. De ha annyira tuttira kiakarod deriteni, akkor a mobilszolgáltatod tudd segiteni, viszont csak egy nyomos indokal adja meg. Vagy anélkül se mert kérheti akár az engedélyt a rendőrségtől.
2015. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!