Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Spirit 4G LTE, LG G3s,...

LG Spirit 4G LTE, LG G3s, Samsung Galaxy Grand Prime vagy Samsung Galaxy Core Prime? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nemrég összetörtem a mobilomat és szeretnék egy újat venni. Nem igazán értek az informatikai cuccokhoz, így annyira ahoz sem, hogy milyen telót kéne vennem. Ezt nem úgy értem, hogy kezelni nem tudom azokat, csak a weblapokon lévő szakkifejezések nem világosak.

Ezt a 4 telót gondolom esélyesnek, de kíváncsi lennék a ti véleményeitekre is.

Előre is köszönöm! :)



2015. júl. 17. 19:54
 1/6 anonim válasza:
37%
Én azt mondanám hogy Samsung Galaxy Core Prime. Jó ár/érték arány és hardver téren a legerősebb a 4 közül. Az LG G3s nem éri meg, ezek közül azt nem ajánlom.
2015. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor asszem a G3-t nem is erőltetem. A Core Prime-nak milyen a kamerája, van elég tárhely rajta? És nem akadozik?
2015. júl. 18. 07:23
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
G3s a legjobb ezek közül.A core prime igazi ipari hulladék,akadozik fagy,semmi szoftvertámogatása nincs.
2015. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 18. 09:27
 5/6 adamperlaki ***** válasza:
G3s
2015. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
G3s mindenképpen
2015. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!