Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs még elegetek a "milyen...

Nincs még elegetek a "milyen telefont vegyek" kérdésekből?

Figyelt kérdés
Aki ilyet kérdez, zoknit vagy gatyát tud-e vásárolni kívülről érkező segítség nélkül, vagy azt is másnak kell tudni, hogy mi passzol rá?

2015. júl. 18. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De. Viszont még annál is idegesítőbb a hatszázmilliomodik "érdemes még iPhone 5S-t venni?" kérdés.
2015. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kérdező.. ***** válasza:
Rohadtul idegesístő.Napi 40 ilyen kérdés van és akkor még jönnek az érdemes ezt meg azt venni kérdések és ugyanazt megkérdezik napi 10x...
2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engem inkább az idegel fel mikor kikéri az emberek véleményét valaki, aztán meg csak a saját fszságait fújja, hogy az úgyvan ahogy ő azt elgondolta... fsznak kérdez az ilyen is
2015. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Bármi olyan idegesít, amire néhány másodperc megtalálni a választ, pl. milyen telefonok vannak 40 ezerért? Nem idevágó, de ilyen a hogyan telepítsek Windows-t is. Egy csomó leírás van a neten, de csak megkérdezi. Ilyeneket is látok, hogy x színű cipőhöz milyen zokni megy? Azért ilyen alapvető kérdésekben ne akadjunk már fent. A mennyi egy buszjegy kérdésre sehol nem találja a választ, pedig kereste, én meg linkelem a legelső találot, amiben ott a buszjegy ára. Sok kérdésből van elegem, sok a hülye. Akinek nem inge, az nem veszi magára, aki meg ilyen kérdéseket tesz fel, az meg nem veszi észre magát. Nagyon ritkán kell kérdeznem, pedig csinálok sok dolgot, amit soha nem tanultam vagy csináltam, mégis mindenre megtalálom a választ. Közben eszembejutottak még idegesítő telefonos kérdések: érdemes frissíteni a rendszert? Hogy lehet visszatenni az előző rendszert? Mi az a root? Érdemes rootolni a telefont? iOS vagy Android?
2015. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kérdezős oldal, tehát nincs elegem abból, hogy valaki kérdez. Kérdezzen nyugodtan. Max ha zavar, nem válaszolok. Mert lehet, hogy ez a 100. ilyen kérdés, de neki az első, és neki fontos
2015. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5

Nem is azzal van a baj, hogy valaki kérdez, ez egy ilyen oldal.


De amikor a rakás unatkozó életképtelen agyhalott minden nap hatszor teszi fel ugyanazt a kérdést, mert lusta visszagörgetni 3 oldalt hogy megnézze kérdezték-e már ezt mostanában, keresőt, ne adj' Isten Google-t használni meg főleg béna vagy lusta, pedig fél perc lenne megtalálni amit keres, és ideböfög valamit egy rakás helyesírási hibával, mert hogy a sok hülye majd úgyis tálcán hozza neki a választ, minek erőltesse meg magát... na ez már igencsak idegesítő.

Főleg ha egyfolytában ez megy.

2015. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 Vagyok megint, még annyi kimaradt, hogy az meg már végképp lehetetlen feladat az ilyen embereknek, hogy ha annyira telefont akar venni, akkor keressen pár tesztet a mobilok tesztelésével foglalkozó oldalakon, ahol alaposan kivesézik.

Esetleg fórumokat olvasson róla, hogy talán egyedül is meg tudjon hozni egy ilyen hatalmas döntést, ne csak várja a sült galambot.

2015. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De...igazad van. Kib.szottul idegesítő.

Például mostanában van az a típusú kérdés, hogy "40000-ért milyen telefont vegyek?"


Na most..hát azt már épp megszoktam, hogy naponta felteszik. De multkor 2 órára miután az elsőre választ adtam, megjelent a következő.

Igen...ilyen oldal. De ennek az "ilyen" oldalnak van felül egy "ilyen" hogy kereső. De szinte senki nem képes bepötyögni amit akar, inkább kiirja mégegyszer.

Gyakorlatilag minden második kérdés megválaszolható lenne egy gyk linkkel.


"Érdemes még iphone 4s-t venni?" valámint "Érdemes iphone 5s-t venni?"

Na ezek is ilyenek. De azért emelem ki külön, mert annyira nem idegesítenek, mert max hetente 2 alkalommal látni ilyet, ami azért még mindig jobb a napi 2 alkalomnál.


Egyébként nem tudom én sem, hogy az ilyen ember hogy vesz magának zoknit. Lehet megkérdezi a szomszédot vagy mittomén. Mindenesetre azért szerintem ez tiszta lustaság. Őszintén? Meddig tartana megnyitni mondjuk az árukeresőt, beállítani az árat (limitet) meg a keresett márkákat, vagy egyéb tulajdonságokat? Kb semeddig. Ezután már csak végig kellene nézni a találati listát, esetleg felhasználói véleményeket olvasni, és kiszemelni egy telefont, ami tetszik. Szerintem nem egy bonyorult dolog.

De valakinek nem jutott ennyi ész sem......

2015. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6, igazad van, én csak azért nem húzom fel magam ezen, mert rá se kattintok a 100. ilyen kérdésre, kivéve ha aznap épp megszállt a szentlélek :)
2015. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már miért zavarna. Erre van ez az oldal. Persze ha valaki olyan dolgot kérdez amit kevesebb mint 1 perc alatt ki tudna kereseni magának na az már hát igazából idegesíteni nem idegeseít, az ő baja max nem válaszolok rá ha nincs kedvem.


De ha valaki segítséget szeretne kérni ahhoz hogy milyen telót vegyen, mert vagy nem ért hozzá vagy mert biztosan jól akar választani azzal a világon semmi bajom nincs.

2015. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!