Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Van egy sony xpreia...

Jackson666 kérdése:

FONTOS! Van egy sony xpreia t3 mam és nemengedi átrakni a zenéket miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy 16 gigás sd kártyát beleraktam . Átakarom rakni a zenéket kb 250 db 2.8 gb helyet foglal és elinditom az áttelepitést az sd kártyára és azt irja hogy fájl telepitése megszakitva és ellenőrizzdm az sd kártyára átvitg adatokat. Míért nem rakja át sd kártyára? Avkártya vacsi ujmüres 15 giga hely van rajta mi a gond?
2015. júl. 18. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinalta ezt, amikor az sd kartyat nem szabalyosan valasztottam le az eszkozrol. Probald azt, h rendesen levalasztod az sd kartyat, kiveszed, majd ujra visszateszed es akkor probalod meg athelyezni a zeneket. Nem biztos, h ez a baja, proba cseresznye.
2015. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
FAT32 legyen az ad kártya formája, ne NTFS mert azt nem kezeli a telefon. Formázd meg hogy a fájlrendszer FAT32 legyen.
2015. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!