Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítsen! Samsung...

Valaki segítsen! Samsung Galaxy Grand Prime-om van, többi lent?

Figyelt kérdés
Már másodjára fordult elő, hogy miután huzamosabb ideig táskában volt, a képernyő közepén egy folt lett és ha ott erősebben hozzáérek, olyan mintha víz lenne ott vagy nem is tudom. Az első alkalommal kb 1 óra után eltűnt a folt, de másodjára még 1 nap után is ott van. Nagyon bosszant, és nem tudom elképzelni hogy mi lehet vele a baj...

2015. júl. 18. 17:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Van rajta fólia ? Mert lehet az kapott levegőt vagy ilyesmi !
2015. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amikor először volt ez akkor én is azt hittem, levettem róla aztán eltűnt és vissza is tettem. Most hogy megint lett rajta folt, újra levettem a fóliát de nem hogy eltűnne, szerintem inkább növekszik..
2015. júl. 19. 08:49
 3/12 anonim válasza:
Vizhez nem èrt a telefon milyen telefon az ?
2015. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mármint hogy vizáló ?
2015. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ért vízhez mivel táskában volt. Én párára gondolok, de ha az lenne, már rég eltűnt volna..
2015. júl. 19. 15:27
 6/12 anonim válasza:
akkor lehet erősen megnyomodot a táskában
2015. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
amugy jól müködik a telefon ? mert mindenki azt mondja hogy nagyon nem jó ! csak azert kerd mert ilyet akarok venni mert le akarom cserelni a core2 -et
2015. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

de ha erősen megnyomódott akkor is miért nem tűnik el ha már korábban egyszer eltűnt? egyébként nem hinném mert a képernyőt direkt úgy fordítottam, hogy egy kemény táblás notesz legyen előtte.

Lekopogom, de nekem eddig normálisan működött, annyi hogy hamar lemerül de ez minden mai telefonnál így van..

2015. júl. 21. 00:13
 9/12 anonim válasza:
Velem is ugyan ez történt. Nekem azt mondták hogy pára ment a képernyő alá. Még most se tűnt el, de attól ugyanúgy működik. Az enyémen nincsen fólia.
2015. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
lehet ha már későn írom,de fekete folt? A barátnőmnek is lett,és neki már kb 2 éve rajta van a telefonján és nem tünt el,ha nagyon zavar akkor szerintem cseréltesd ki a képernyőt:)
2016. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!