Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 kijelzője egy sávban...

LG G3 kijelzője egy sávban nem érzékel semmit. ötletek?

Figyelt kérdés

fürdőben voltunk, és a telóm volt, hogy a kijelző volt, hogy egyáltalán nem reagált, vagy máshol érzékelte, mint ahol kellett volna, aztán még kicsit szórakoztam vele, és mire hazajöttem nagyjából középen egy vízszintes, kb 1 centis sávban nem érzékel a kijelzője. amúgy minden tökéletes.

nem ejtettem le, nem esett vízbe, (jó, pár csepp a kijelzőn, vagy a hátán, de olyan ezerszer volt már)

mondjuk a páratartalom elég durva volt, de mások is használtak telót gond nélkül

volt már bárkinek ilyesmi?



2015. júl. 18. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Garancia, Biztosítás?
2015. júl. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van rá gari, akkor vidd vissza, hátha megcsináljak. Ha túl nagy volt a pára és attól ment tönkre akkor persze nem (van benne indikátor), de egy próbát megér.

Szerintem cserélni kellesz az üveget. Az (ha neked kell fizetni) kb. 15000Ft körül van. (Persze ez csak az én tippem, egyáltalán nem biztos, lehet sokkal kisebb gond is, mondjuk érintkezési hiba)

2015. júl. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!