Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iPhone-t venni?

Bastidas Veronika kérdése:

Érdemes iPhone-t venni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2015. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Igen, de csak 5S, 6, vagy 6 Plust.
2015. júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%
Ár/értékben tuti nem, tudásukhoz képest oltárira el vannak szállva az árakkal. Más márkából olcsóbban kapsz hasonló tudásót, csak épp nem a harapott alma van rajta meg más a rendszer.
2015. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
ha megteheted vegyed, a sok csóró meg azt mondja hogy szar mert sose tudná magának megengedni
2015. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Peched van mert Win Phone-t használok, és az nem változtat a lényegen, hogy amit az apple cuccai tudnak hardverileg közel sincs ahhoz amit árat kérnek érte.


Szóval itt senki sem hater, hanem csak egy fanboy vagy, ennyi.

2015. júl. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Már abból levonható, hogy sosem próbáltál még iPhonet (hosszú távon), hogy a hardver gyengeségével érvelsz, és azt gondolod, hogy ugyan ezt a hardvert az android világában 50 ezrekért megkapod. De ha kicsit is értenél hozzá, akkor tudnád hogy az iPhone és az Androidok hardverét nem szabad összehasonlítani. Ha kicsit informáltabb lennél, tudnád, hogy arra a szar kis hardverre az Apple olyan kib*szott jól tudja optimalizálni a rendszerét, hogy stabilitásilag és gyorsaságilag és biztonságilag sokkal jobb rendszert kapunk mint egy Galaxy S4/5-nél. Hogy érik ezt el? Úgy, hogy ameddig az androidot több millió készülékre kell optimalizálni, így kevésbé tudnak erre odafigyelni nem úgy mint az Apple akinek csak kb. 10-20 készülékre kell és még sokat is mondtam. Hiába 3Ghz proci meg 4GB ram ha egyszerűen nem tudja felhasználni. Az meg, hogy 150-200-ig is terjed az ára nem kell csodálkozni. Az iPhone kb. a Htc M8 és a Galaxy S5/6 szintjén van, amik ugyanúgy 100000 fölött mozog jóval az áruk. (Egyébként az 5s-re és a 6-ra gondoltam). Igen van egy két hátránya, de melyik telefonnak nincs?


Kérdező: Ha ki tudsz érte fizetni ennyi pénzt, akkor nyugodtan vedd meg, de 5-nél lejjebb ne vegyél! Nem fogsz vele rosszul járni.

2015. júl. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Jó akkor rosszul fogalmaztam, ne a hardvert vegyük alapul, hanem amit tud. Nos azt tudja más készülék is, csak épp olcsóbban.
2015. júl. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
Megy a szájkarate, hogy epöl vagy droid, de a lényegről elfeledkeztek: telefonálásra kell. Arra meg jó az android, vagy nekem a windows-os nokia. Semmi szükség több százezres készüléket venni egy lerágott csutkás logó miatt. Amúgy első voltam.
2015. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 kérdező.. ***** válasza:
58%
Érdemes venni,de csak akkor ha van fölöslegbe sok pénzed,mert feleannyiért olyan androidost vagy wp-st kapsz ami az iphone-nal vetekszik.(nem samsungra gondoltam,és biztos lepontoznak,de ez így van ahogy leírtam.Nem mondom,hogy szar az iphone,az egyik legjobb telefon,csak azt,hogy feleannyiért is lehet jó alternatívát venni)
2015. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
73%
Érdemes, és ne foglalkozz azzal amiket írnak,hogy "el van maradva" meg "régi technika" az iPhone... Hiába csak 1giga ram van benne meg 2magos processzor vagy akármi, mindig gyorsabb mint egy 4-8magos 3giga ramos androidos telefon... Mert egyszerűbben jobb az optimalizáltsága, és marha egyszerűen kezelhető, tök okos megoldások vannak benne amivel gyorsabban is tudod kezelni! Illetve, amíg androidon bezársz egy alkalmazást, hiába zárod be, attól még taskba menni fog, pedig nem mutatja. Én androidról váltottam iphone-ra és hát életem legjobb döntése volt. Azóta nem idegeskedek hogy mit hogyan nyit meg a telefon, mert minden pontos, precíz, nem szarakodik, nem fagyogat. Pedig nem 6os csúcsmodellem van,hanem régebbi... és még most is odabassza az újabb androidos telefonokat amikbe 2-3x olyan technika van :) Viszont most már legalább 5S-t vegyél, abból is 32gigást.
2015. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!