Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon miért csinálják azt...

Vajon miért csinálják azt sokan, hogy csak 1 oldalon hallgatnak zenét, utcán stereo headseten, a másik fele pedig csak van?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 04:09
 1/9 anonim válasza:
100%

Valószínűleg azért, hogy hallják a környezeti zajokat, és ne lépjenek süketen egy autó elé, vagy meghallják, ha szól hozzájuk valaki.

Én legalább is ezért.

2015. júl. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy meghalljak azt a mondatot az utcan hogy: "hej teso mennyi az ido?! adjal mar egy cigit?!"
2015. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
100%
Vagy hogy meghallják a zöldet jelző lámpánál a zebra előtt hogy közeledik a szirénázó mentő.
febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Vevő az eladónak: "Megmondaná, hogy mi a zárt és a nyitott légterű fejhallgatók közötti lényeges különbség?"

Eladó: "A zárt hallgatók nem engedik be a zene élvezetét zavaró külső zajokat, maradéktalanná téve az élményt. A nyitottak viszont engedik hallani a forgalom zaját, a gyereksírást, az ajtócsengőt, vagy hogy végzett a mosógép - nem szakít ki az életből."


Tanulság? Az eladó igen jó kereskedő, bár hülye a témához...

febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szirty ***** válasza:

"A nyitottak viszont engedik hallani a forgalom zaját..."


A nyitottak és a zártak egyaránt kizárnak minden külső zajt kezdve a mosógép csipogásától a mentő szirénáján át a forgalom zajáig és a gyereksírásig amikor azt csutka hangerőn hallgatja a delikvens, hogy maradéktalanná tegye a zenei élményt.


Úgyhogy erről kb. ennyit szerintem.


(Bárki bármit is gondol, megesik hogy ebből baj van. Sajnos egy kislány életébe került a közelemben akit a szirénázó mentő gázolt el)

febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem zenét hallgat, hanem kapja az utasításokat az őrző-védő szolgálattól.
febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

... monóban hallgatja mert nem akar újat venni 150ezerért.

A másik fele bedöglött.

febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:

Ha az utcán hallgatnám a zenét, akkor én is csak az egyik oldalon hallgatnám.

Csak az egyik oldalon tudom hallgatni. Ha átmegyek a másik oldalra akkor meg csak a másik oldalon. Egyszerre nem megy.

febr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nnnna... És ha középen sétálgacc? Ugyehogyugye megyen az akár eccerre is!

Közben nézegetheted a mobilod kijelzőjét is, legalább nem idegel a sok, illetlenül mutogató és ordibáló úrvezető és más zavaró csacskaságok.


(Ez már nem vicc, tegnap este én rántottam vissza egy se nem látó, se nem halló bamba szerencsétlent a járdára. Mit gondoltok, vajon megköszönte? Örültem, hogy nem kaptam egyet a képembe, vagyis legközelebb elnézőbbnek kellene lennem...)

febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!