Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legolcsóbb super amoledes...

Feketeruhasember kérdése:

Legolcsóbb super amoledes telefon használt és új? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

GPS-re és zenehallgatásra szeretném csak használni a telefonáláson kívül tehát játékok és kamera minősége nem érdekel csak legyen super amoled mert az tetszik.


Amiket néztem: galaxy s, galaxy s plus, s advance, galaxy s2 (bár ebből a szépek túl drágák és max 20 at szánok rá) frissíthetőség nem számít mert úgyis custom rom lesz rajta. Melyikben erős a gps, melyikkel járnék jobban ha mindenképpe super amoledes kell?


2015. júl. 19. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
custom rommal is egy rakat szar az összes azok közül amiket felsoroltál
2015. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek mar 3-4-5 eves telefonok, elavultak nem érik meg.
2015. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem volt nemrég egy galaxy s-em kölcsönbe és egyáltalán nem volt szar, tetszett. De még a gyári rendszerrel is teljesen használható volt főleg rootolva és tucat gyári fos kitörölve belőle, jóval fürgébb lesz.


Tudtok mondani más érvet azon kívül hogy régi/elavult?

Gondolom abban azért egyet értünk hogy ezeken kívül gyakorlatilag tényleg csak sokkal drágábban tudok super amoledes telefonhoz jutni.

2015. júl. 19. 13:14
 4/13 A kérdező kommentje:

15-20 ért én úgy látom megérheti még főleg ha egy jó állapotút fogok ki. De félre értés ne essék, nem veszem meg mindenképpen és a kérdés sem arról szól hogy én kiírom és nekem már úgyis van véleményem.


Itt arról van szó hogy nem vagyok benne biztos ezért szükségem lenne egy két ténylegesen hozzáértő tanácsára.

2015. júl. 19. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
vegulis ha azt szeretned szep kijelzon latni, hogy fagy szet meg akad szarra, arra toketetes :D magyarazkodas koszi nem kell h nincs veluk baj.. ismerem az s szeriat, nem kell bemutatni egyiket se :D
2015. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De pedig pont az kéne hogy magyarázkodj róla már ha egyáltalán volt ilyen készüléked.

Nekem amíg fél évig volt egy, nem volt vele különösebb gondom, nem fagyott le többször mint az akkori másik de hasonló árkategóriájú telók. Ha ez ez ne így van akkor konkrétan érdekelnének a hibák amiket te tapasztaltál míg használtad ill hogy hogyan próbáltad megoldani őket/sikerült e megoldani őket. Tehát küldözgethetsz mosolygós smiley-kat meg mondhatod hogy "egyfosszarhulladékazegészgalaxysszéria" de ezzel nem segítesz nekem a vásárlásban..már ha egyáltalán ez a valódi szándékod.

2015. júl. 19. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
hahaha :DDDDDDD volt s advancem, s3-am... ismerősi körömben volt sima s és s2 is... szinte mindegyiken volt "normális" custom rom, de ugyanúgy lassú, szar, fagyós volt mindegyik... a jelenlegi alkalmazások már rég megették az ilyen hardvereket, és nem csak az alkalmazások, hanem a GAPPS is egy az egyben..
2015. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az én ismerősi körömben is volt s, s2 (s advance nem) több is, de egyikkel sem volt különösebb gond sőt sok mind a mai napig használatban van, és tudom milyenek, mert én is szoktam őket nyomkodni. Nekem nagyon úgy tűnik hogy ezt te inkább érzelmi alapon közelíted meg, mivel már már túlságosan szenvedélyesen utálod ezeket a mobilokat. Őszintén érkezhetnének még válaszok a témában mert nem igazán szeretnék egyetlen ilyen "hiper szuper magabiztos megmondom a frankót ember véleményére alapozni"
2015. júl. 19. 16:06
 9/13 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, hogy megfogadod e a tanácsomat vagy nem különösebben :D meg hogy milyen embernek tartasz :D na pacsi ;)
2015. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem igazán tudtam még rád cáfolni, mert nem nagyon mentünk még bele a témába bár az utolsó hozzászólásodban azért van valami: Mondjál alkalmazásokat amikre szerinted feltétlenül szüksége lenne az embernek és nem működni ezeken a készülékeken.
2015. júl. 19. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!