Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom folyamatosan ki...

A telefonom folyamatosan ki be kapcsolodik. Nem tudom miert, ddig nem volt semmi baja sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a telefonom fajtaja samsung galaxy s advance

egeszen delutanig hibatlanul mukodott, nem volt semmi baja. épp zenet raktam rá usb-vel ugy hogy a géphez volt csatlakoztatva mikor kikapcsolt. Ezután rogton bekapcsolt, mire feloldottam ki is kapcsolt,azután megint be és ki.És ezt csinalja már 4 óra hosszája. ha csak leteszem az asztalra és hozzá sem nyúlok is ezt csinálja. 10mp-ig be van kapcsolva majd kikapcsol....

mar kivettem az aksit és a sim kártyát is belőle de semmi...ugyanezt csinálja

probaltam kikapcsolni de ugyanugy visszakapcsolt majd megint ki....

mi lehet a baja? még sosem hallottam ilyenről.

kérlek segítsetek! :(



#telefon #Samsung #akkumulátor #SIM kártya #ki-be kapcsol folyamatosan
2015. júl. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos valami nincs rendben a rendszerben. Először próbáld resetelni, ha nem jó akkor újra kell flashelni az ehhez Android firmware-el.


Factory reset: [link]

2015. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ehhez tartozó
2015. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! sikerült
2015. júl. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!