Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki illetve be a...

Zsoltikozma kérdése:

Miért kapcsol ki illetve be a Nokia Lumia 520-as telefonom?

Figyelt kérdés

Fél éves Nokia Lumia 520-as készülék pár napja elkezdett kikapcsolni és be automatikusan.Mi okozhatja ezt a problámát?

Naponta többször is megcsinálja ezt a folyamatot.



2015. júl. 20. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem telepítetted a legutóbbi frissítést, ami már vagy egy hónapja elérhető az összes Lumiara.
2015. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebben a kérdésben kiveséztük a témát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Én írtam ki a kérdést.

2015. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen frissítést nem telepítettem?

Tény hogy nem szoktam frissítéseket kérni de ebből származna egy ilyen probléma hogy ki meg bekapcsolt automatikusan?

2015. júl. 21. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha utánaolvasol a Lumiákkal foglalkozó oldalakon, akkor ott megtalálhatod, hogy van frissítés éppen erre a problémára.


Egyébként én sem szoktam frissíteni, de most muszáj lesz.


2.

2015. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A windows 10 frissítésre gondolsz?,mert én más frissítést nem igazán találok,ha másra gondoltál kérlek küld el a linket válaszban vagy esetleg üzenetben.Amúgy sajnos nem nagyon tudok frissíteni semmit mert nincsen routerem. Gépbe csatlakoztatva nem lehet megoldani valahogyan?
2015. júl. 21. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem a Windows 10 a legutolsó elérhető hivatalos frissítés, hanem egy kritikus frissítés, ami a random újraindulásokat javítja, és egy hónapja érhető el ez a frissíéts.

2015. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked ez segített?
2015. júl. 21. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én időbe telepítettem, így nem indult újra a telefonom még soha. Gyanítom július közepén valami időzítve volt a rendszerben, ami miatt újraindul a telefont, és ez az amit a frissítés javított.
2015. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom a windows 10 miatt van ekkora felfordulás most.
2015. júl. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!