Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?...

Mit csináljak a telefonommal? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S4 telefonom van, és pár hónapja felfrissítettem 4.4.2-ről 5.0.1-es rendszerre. Frissítés után a RAM folyamatosan tele van, az 1,78 GB-ból 1,6GB foglalt. A régebbi rendszeren csak 800MB hely volt foglalva. Azóta használhatatlan a telefon.

2015. júl. 22. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dobd el azt a szart és csodálkozz rá a körülötted levö emberekre.

(jé arcok...)

2015. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szar lenne egy 140 ezer forintos telefon. (Annyiba került, mikor vettem)
2015. júl. 22. 10:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a márka miatt vagy ilyesmi miatt mondom hogy szar. Hanem mert nem látni mást, csak mindenki kutyasétáltatáson, buszmagállóban várva, babakocsit tolva csak ezeket a semmirevaló szarokat buzerálja. Nekem is Volt, de úgy dötöttem 2 hónsp után, ez szánalmas, nem fogok a birkák közé tartozni. 140 Ezer Forint nem sok, ha az autómra vagy a hajómra költöm. De ha egy szer cserépre, amire aztán fizethetem a számlát, akkor már sok. Inkább találkozok a csajokkal, meg a haverokkal igaziból, és sörre költöm amit ti számlára.
2015. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
NA ez igen, de kedves válasz, igaz lósz+r köze nem volt a kérdéshez, de amúgy ajánlanám neked kedves kérdező, hogy butítsd vissza a régire, elképzelhető hogy nem lesz több helyet a friss rendszer méretesebb terjedelme miatt, aztán meg lehet azis hogy valami megbújt a telefonodban, egykét ingyenes pucoló program a play-röl megoldhatja a problémád, próbáld először ezt
2015. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdés annyi Volt hogy "mit csináljak..."


A többit gondoltam csak kedvességböl mesélte el.:)


A kérdésre egy fajta vßalasz a dobd el.

2015. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Inkább találkozok a csajokkal, meg a haverokkal igaziból, és sörre költöm amit ti számlára."


Én is ezt csinálom, sőt szerintem sokmindenki rajtam kívül... Csak előtte megbeszéljük telefonon a dolgokat. Persze biztos egyszerűbb füstjelekkel kommunikálni, de ha nem haragszol, nem követlek a középkorba.

2015. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló válasza hidegen hagy, amúgy se használom all day all night a telefonom, csak e-mail nézésre, meg facebookra. A harmadik válaszolónak köszönöm a válaszát, gondolkoztam rajta, csak félek, hogy ugrik a garancia, ha valami rosszul sül el.
2015. júl. 22. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:

"Persze biztos egyszerűbb füstjelekkel kommunikálni, de ha nem haragszol, nem követlek a középkorba."


Neked is olyan igazi egybites bináris agyad lehet. S4 alatt csak a füstjel van mi?

Én is megbeszélem. De ahhoz nem kell S4. Szánalmasnak tartom hogy mindenki rá van cuppanva, aztán délutánra már nem lehet telefonálni, ha nem dugja az ember töltöre.

Kb. 20ftig veszek egy olyan cuccot amivel lehet telefonálni. SMS-t is csak a 90-es évek végén írtam amíg a vodánál ingyen volt, amúgy macerás.

Ez elmegy majdnem egy hétig töltés nélkül és nem kapok agyf..@szt, hogy félnaponta csöcsre kell dugni.

Olyan mintha lenne egy 760-as BMW-m 10 literes tankkal.:S

2015. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kistigris99 ***** válasza:
Próbáld meg visszarakni 4.4.2-re.
2015. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!