Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az IPhon 4 nem...

Szerintetek az IPhon 4 nem nyomi? Vagy vegyek mást?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimnak mind Iphon 5 vagy hat van. Most kaptam egy IPhon4-et mert már a Samsung galaxy s 2 nagyon régi volt.

Gyűjtöttem pénzt (szülinap, nevnap stb.) azt anyáék kipótolták de csak Iphon4-re futotta. Örülök, hogy ilynem is van, de még mindig cikinek érzem, hogy csak 4-es, mert vagy 5 / 5-eses vagy 6-os Iphonja van az osztálytársaimnak. vélemény? Szerintetek adjam el, és még gyűjtsek hozzá? Vagy tartsam meg kb egy évig megvárom még kijön az Iphon 7 és majd olyat vegyek (természetesen addig gyűjtök) vagy vegyek valami XPERIA telefont. (17 vagyok Lány)



2015. júl. 22. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
várj,most divattelefon kell neked?vagy olyan amit meg is tudsz fizetni és iphone tudású?
2015. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

úgyse lesz annyi pénzed 1 év múlva, hogy vegyél egy "iPhone 7-et"...max ha elmész dolgozni is...:D


amúgy meg jó sok eszed volt, ha egy sgs2-t lecseréltél egy 1 évvel régebbi telóra...jó-jó, az iPhone 4 fénykorában még majd, hogy nem egy szinten voltak, de ma már mindkettő ugyanolyan szar, és így az iPhone is elvesztette azt a nagyon kicsi előnyét...

de mind1 igazából mit mondok, téged úgysem ez érdekel, csak hogy ciki-e vagy nem...szerintem válts iskolát, költözzetek egy zsákfaluba, ott garantáltan az iPhone 4-eddel is te leszel a legnagyobb ember...

2015. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kérdező.. ***** válasza:
35%
Mi?Már az iphone 6 sem menő,mert mindjárt jön a 6s...
2015. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mások után akarsz menni, és nagy tudású telefon kell, olcsóbban, akkor az xperia-t jó ötletnek tartom, például M4 Aqua, Z1, vagy Z1 Compact - az olcsóbb nagy tudású iPhone-okkal ezek vannak kb. 1 árban, szintén nagy tudással!

Viszont ha mindenképp iPhone kell, normálisabb fajta, de lehetőleg olcsón, akkor inkább gyűjtsél egy 16 gigás iPhone 5-re!

2015. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
add el amig van olyan hulye aki megveszi :DDDD
2015. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, sírok, hogy ilyen problémád van..


Vannak olyanok, akik azon gondolkoznak, hogy lesz-e mit enni holnap, vagy hogy tető legyen a fejük felett.

Becsüld meg ezt a telefont, örülj annak ami van, főleg hogy még a szüleid anyagi segítség is benne van!

Ne érdekeljen már hogy nem olyanod van, mint másoknak!

És úgy is lesz mindig újabb, nem is lehet követni..

2015. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet :)! Nálunk nem egyszerű az anyagi helyzet anya egyedül nevelt négyünket fater lelépett kemény dolog mert alig alig bírjuk sokszor a hó végét én jó ideje diák melón vagyok sőt mellette megy a négyhét kötelező nyári gyakszim.. Nekem IPhone 5c van nyolc gigás én részletre vettem de én magamnak fizetem es mellette adok haza is :)! Ha annyira nem vagy képes, hogy élnénk dolgozni diákmelóra ès úgy gyűjtsd a pénzt akkor inkább ne akarj ennél jobb telefont :) amúgy is arra h insta fotót csinálj meg facebookozz bőven elég tudású :DDD. (18L)
2015. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
A lényeg az, hogy Iphone :) Amin IOS van, ami sokkal jobb, mint az android. :D
2015. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kérdező.. ***** válasza:
100%
Megjött egy ios fan is:DD
2015. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

emberek…komolyan felcsesztétek az agyam ezekkel a válaszokkal. mi az, hogy akinek nem iphone 6 van hanem 4 vagy 5 az már gáz? ba**meg, miért lenne gáz egyáltalán az, ha valakinek iphoneja van? vannak akiknek egyáltalán nincs telefonjuk, vagy régi nyomkodós, mert nincs pénzük rá, vagy egyéb okokból. (az más kérdés hogy vannak akiknek nemhogy telefonjuk nincs hanem ételük vagy otthonuk sem de ebbe most nem akarok belemenni) ennek tudatában főleg fa**fejségnek tartom hogy erről vitatkoztok

kedves kérdező, nem az iphone 4 nem nyomi, örülj hogy van, és nem tudom milyen osztálytársaid lehetnek, ha náluk ez már gáz de magasról lenézem őket

2015. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!