Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nagyon rossz az LG G4...

Tényleg nagyon rossz az LG G4 üzemideje?

Figyelt kérdés

Valami 6 órát olvastam nem folyamatos használat mellett.

Előre is köszi a válaszokat!



2015. júl. 22. 18:25
 1/4 kérdező.. ***** válasza:

És az rossz?

Szerintem a 2-3 óra a rossz.

2015. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem meg mindig a többihez viszonyítunk, és nem csak vaktában lövöldözünk, hogy mi számít jónak, vagy rossznak....

Szerintem a többi telefon 8-10 órás folyamatos használat melletti üzemidejéhez képest ez semmi, amikor ennél jóval erősebb telefont is találni, és akku időben az is alázza, ebben az árban, vagy még olcsóbbak között is!

Szóval igen, szerintem rossznak számít ha tényleg ennyi, de jó lenne ha valaki a kérdésre válaszolna.

2015. júl. 22. 21:17
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Én csak a Sony Z3-ról tudok ami képes 9 óra SOT-ot.Vagy te a régi nyomógombos telefonra gondoltál?Hát azokhoz képest minden okostelefon botrányos.
2015. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Hátt kedves kérdező, ha a többihez viszonyítunk akkor a 6 órás kijelző idő nagyon is jó. Itt nem egy régi nyomógombos telefonról, hanem okostelefonról beszélünk. Egy 5,5"-es cseszett nagy QHD kijelzőről, meg egy alsó kategóriás laptopokat megszégyenítő processzorról.

Igen, folyamatos használat mellett 6 óra. Az nagyon jó. Nem egy olyan van, ami 4-et sem bír. Ha ez neked kevés, akkor ne vegyél okostelefont, mivel mindnek ilyesmi az üzemideje. 1-2 kivétel van, ami direkt a hosszú üzemidőre lett kialakítva, de átlagban a 6 óra kijelzőidő nagyon jónak számít.

2015. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!