Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo telefon külföldről, de...

Lenovo telefon külföldről, de vajon melyik oldalról és postai szállítással érdemes?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék rendelni egy Lenovo telefont külföldről (Lenovo K3 Note vagy A806, a telefonokról is szívesen fogadok véleményt) és egyenlőre két oldalon vacilálok. Az egyik a minideal.net a másik pedig a geekbuying.com. Az árak hasonlóak max 3-4 Ft eltérés van ami annyira nem érdekes.


Kérdésem az lenne hogy a két weboldallal kapcsolatban kinek milyen véleménye van? Megbízhatóság terén. Illetve hogy mindenféleképpen úgy szeretném rendelni hogy gyorspostai csomag legyen, gondolok ezalatt a Minideal esetén EMS vagy DHL csomagra illetve a geekbuying-on EMS illetve TNT.

DHL illetve TNT csomagszolgálatról sajnos még nem igazán hallottam, véleményeket se nagyon.

Mennyi a valószínűsége, ha ezekkel a szolgáltatásokkal rendelem a telefont, hogy esetleg levámolják?



2015. júl. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárhogy kerül be az országba, ma már közel 100% az esély, hogy további fizetnivalőd lesz.

A gyorsposták esetében korábban is ez volt, a sima postával nagyon jó esélyed volt megúszni...

Ma már mindegy.

Minideal.netről már vettem gond nélkül.

2015. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DHL-lel tuti kell áfát fizetned, legfeljebb a Chigonnal tudod megúszni az áfát, aliexpressen, de ők elég sumákolósak. Két telefont rendeltem rajtuk keresztül (Lenovo K910 és ZTE V5), de nem ajánlom őket jó szívvel.
2015. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha így is úgy is megfogják akkor mindegy hogy most EMS vagy DHL (TNT)-vel rendelem? :) Úgy hallottam hogy DHL-el a leggyorsabb, igaz ?
2015. júl. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!