Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lemerült a telefonom két...

Istiike kérdése:

Lemerült a telefonom két nappal ezelőtt és nem csinál semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s advance készülékről van szó, két nappal ezelőtt teljesen lemerült, és tegnap néztem meg töltőre feldugva, de nem kapcsol be még a boot menüt se hozza be semmi...Volt már régebben ilyen, hogy túlmerült vagy mi akkor az volt hogy hagytam csak úgy töltőn egy napig közben se kép se hang, aztán minden jó lett utána..Most meg hagytam tegnap délután, és egész éjjel ma töltőm most reggel megnéztem és semmi.....hagyjam pihenni az aksit, vagy töltsem még, vagy mit tegyek??

2015. júl. 23. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó az a töltő?
2015. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó még az akkumulátor?
2015. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a mostani telefonom Concord Smartphone 5500. Pár hónapja nekem is így kikapcsolt, rátettem töltőre, semmi.Elvittük szervízbe és kiderült hogy vírusos. Lehet hogy a tiéd is az lett. Amikor kikapcsolt akkor biztos hogy lemerült? Mert ha csak úgy kikapcsolt akkor lehet hogy az a baja ami az enyémnek volt.
2015. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tönkremegy akkor vegyél s5-öt
2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Elvittük szervízbe és kiderült hogy vírusos. Lehet hogy a tiéd is az lett."


Nem, nem lett, ahogy a tied sem.

2015. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kilroy ***** válasza:

Vírus??? :S

Nem kell mindent a vírusra fogni.

Szerintem, ha nem az első eset, hogy lemerült, akkor akksigond lesz. Ugyanis nem szabad lemeríteni ezeket az akksikat már, nem olyan mint a régi, hogy ki kell sütni, aztán tölteni.

Nyugodtan rá lehet tölteni. Én minden nap rárakom este, és nincs gond vele másnap. Akár lehet áramszünet, vagy nem vagyok konnektor közelben, vagy akármi.

2015. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!