Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3 meg...

Samsung galaxy note 3 meg ipad mini megéri cserélni Iphone 6 plus-ra?

Figyelt kérdés
a note 3 azt 2 hete vettem, kb 130-ért, jó áron, az ipadot meg fél éve, 80 ezer. mind2 új állapotba. ismerősöm el akarja cserélni velem mert túl drága neki az i6 plus-a. most el is tőrte de biztosításra ingyen javítják már neki. megéri?

2015. júl. 23. 14:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Bár én is most fogok iPhone 6-ost venni, de akár mennyire szeretem, egy ipad-et nem fog tudni még kiváltani. És csak azért mertem írni a 6-ost a 6 plus helyett, mert amiben eltérnek az nem olyan nagy dolog ha egy ipad-hez nézem. Itt azt értem, hogy a nagy kijelző relatívan nagyobb felmondást eredményez, a nagy kijelző miatt a ház is nagyobb így több hely van és ezért van benne egy kicsit nagyobb akkumulátor, ami kicsit hosszabb használati lehetőséget biztosít. A másik meg az optikai képstabilizátor, ami a kézremegés kivédésére hivatott szolgálni. Na körülbelül csak ennyivel tudd többet a plus a sima 6-nál. Ipad-em meg van és nem fogok tőle meg válni az iPhone 6 miat. De ez csak az én meglátásom. Lehet majd jönni fog majd egy komment valakitől aki vagy megerősíti vagy még cáfolja a véleményem. Utólagosan megjegyezném, hogy én nem divatból veszek Apple cuccokat, hanem mert személyszerint nekem az iOS jobban bejön az én igényeihez képest. Remélem segítettem.
2015. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocsi a felbontást elírtam.
2015. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerinted jól járnák ha elcserélném két készülékem?
2015. júl. 25. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt te fogod tudni hogy meg leszel-e tab nélkül.
2015. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mondjuk én állandóan filmezek...

note 3-ra meg 50 ezret kér hogy elcserélje. és akkor megmaradna az ipadom. de viszont ennyit egy iphone nem ér szerintem..

2015. júl. 26. 07:19
 6/8 anonim válasza:

Nem! Szerintem nem éri meg. Persze jók az apple cuccok meg minden,de szerintem nem. És szerintem pluszra meg főleg nem. A sima 6 is ugyanannyit tud,csak kevesebb azt ára meg egy picit hamarabb merül. És elfér egy zsebbe. Viszont ha szeretsz filmezni,arra jó az iphone 6 plus de drágább. Én élőbe még nem láttam iphone 6-ot csak pluszot (az egyik barátomnak van),de pl. én szeretem a kissebb telefonokat. De ez a te döntésesed.De szerintem az ipad mini-t nem érné meg.

Remélem segítettem :)

2015. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabipasika válasza:

Hogyne érné meg...


290ért vettem 6Plust


130 Note 3 és az 50...


Hülye lennél ha nem cserélnéd..

2015. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már késő. Bele mentem volna, de a személy helyette telibe elcserélte egy s5-re.....

Utána az s5-öt cserélte egy átlag számítógépre. Nem értem miért volt ez jobb mint az én ajánlatom. Mind a két készülékem most vettem szinte. Pár hónaposak

2015. okt. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!