Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan app ami megmondja...

Van olyan app ami megmondja mit csinálj a képen?

Figyelt kérdés
Például amikor fotózni akarsz (előlapi kamerával) akkor nem azonnal fotóz hanem például kiírja hogy: mosoly,vagy angolul smiley és vár pl 5 másodpercet aztán ellövi a képet. Van ilyen? Androidra.

2015. júl. 23. 19:31
 1/6 Neuhauser László ***** válasza:
Mosolyfelismerés időzítővel kombinálva - az alap kamera alkalmazással :) :)
2015. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez az app a fejlettebb egyedek agyába be van programozva gyárilag.

Közvetlenül az után az app után, ami azt tartalmazza, hogy mielőtt leülsz a WC-re, told le a gatyád...

Ha okostelefonod van, nem jelenti azt, hogy neked meg hülyének kell lenni.

2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy...

Olyan alkalmazást keresek ami pl.:megmondja hogy: mosoly,kacsintás...stb... tehát nem csak a mosoly...

2015. júl. 23. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
értjük mit akarsz, de ne akard már, hogy a mobil gondolkodjon helyetted. ha neked ennyire nem megy magadtól, hogy mit csinálj, akkor vagy tölts le egy posing guide alkalmazást, hogy ötleteket meríts belőle, vagy kérj meg egy nálad hozzáértőbb fotóst (vagy akárki mást), hogy fényképezzen és mondja, mit csinálj
2015. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nincsenek ötleteim csak egy könyvben (Leiner Laura:Hullócsillag) az egyik szereplőnek volt a telefonján egy alkalmazás,és először azt írta ki neki meg a lánynak hogy: mosoly, aztán hogy: nevetés,aztán meg azt hogy: csók. Szerintem tök aranyos alkalmazás,és tekintve hogy láttam márolyan appot is,ami semmi más,csak egy égő cigaretta fotója a telefon képernyőjén,gondoltam ezt az appot is megcsinálta már valaki.
2015. júl. 31. 00:44
 6/6 Kata Jakab válasza:
Én is sokat kerestem ezt az alkalmazást. Olyat amilyen a könyvben is van(Leiner Laura:Hullócsillag) nem találtam. Viszont ami olyan Collage szerűséget csinál, ha beírod Play Áruházba(én itt kerestem), vagy akárhova, hogy Photo Booth millió egyet kiad.
2020. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!