Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 meghibásodása az edzett...

LG G4 meghibásodása az edzett üveg foliától?

Figyelt kérdés

Van egy nem rég vásárolt LG G4 okostelefonom amire vettem edzett üveg foliát, mivel az elöző galaxy S4 telefonomat nagyon szépen megvédte.

Viszont az LG telefonom mióta rá kerűlt az üveg fólia, azóta nem érzékeli a dupla koppintást amivel fel ébresztem a képernyőt.

A másik gond, hogy hívásnál nem érzékeli a mozgást, azaz ha a fülemhez emelem, nem indítja el a hívást ahogy eddig, és amig tart a beszélgetés nem tudom be kapcsolni a képernyőt.


Készültem a mai nap vissza vinni az üzletbe, de elötte eltávolítottam az üveg fóliát.

És nem hittem a szememnek de a problémák eltűntek.


Tényleh a folia oka volt az egész?

Ez eléggé furcsa és szomorú. Ráadásul 4000ft-omba kerűlt a fólia.


Nektek mi a véleményetek? Tapasztaltatok már ilyet?


Üdvözlettel: Regina



2015. júl. 24. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Normál környezetben teljesen feleslegesek a fóliák.
2015. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem a környezetem miatt, pont, hogy kéne.

(gyerekek, kutya)

2015. júl. 24. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem azok a "környezetek"... Poros, koszos helyekre érdemes, amúgy felesleges.
2015. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xprotectort vegyél, azzal nincs ilyen gond
2015. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt hasonlo régebbi lg nél
2015. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!